Raimond Valgre laulikute kordustrükk

Lp koorijuht ja muusikahuviline

Plaanime kohe RAIMOND VALGRE LAULIKUTE uustrükki (esmatrükk oli 2015. aastal). Laulikuid on kokku 4.

Eeskätt plaanime seltskonnalauliku nime all, oranži kaanega lauliku (23 laulu, elulugu ja kitarriduurid) kordustrükki. Laulik on suurepärane materjal kõikidele muusikahuvilistele. Laulikus on ka Valgre elulugu koos pildimaterjalidega ja kitarriduuridega, mis on hea õppematerjal ka kitarriõppuritele.

Kirjastus Mart OÜ on välja andnud veel Valgre seaded:

– segakoorile/ansamblile (22 seadet),

– naiskoorile/ansamblile (22 seadet) ja

– meeskoorile/ansamblile (22 seadet), kokku 3 laulikut,mille uustrükke ka plaanime. Selleks kogumegi andmeid, kui suur on huvi nende laulikute vastu ja kui suure tiraaži tellime.

Kutsun Teidki laulikuid tellima.

 MIKS

1. Valgre muusika on enamikel muusikahuvilistel kõrvas helisemas.

2. Eesti lugu läbi Valgre  eluloo (seltskonnalaulikus, oranži kaanega) on lisatud laulikusse koos hulgalise fotomaterjaliga).

3. Igale loole lisatud kitarriduuride järgi saab igaüks, kes ka muusikat ei valda, rääkimata valdajatest, õppida  just JULGUST ISE MUUSIKAT TEHA.  KITARR JA SÜNTESAATOR-KLAVER SAATEINSTRUMENTIDENA. Kitarr on ka noorte nn seisuspill.  Süntesaatoriga saab panna juurde ka rütmi (Valgrel on palju eri rütmidega palu) ja õppida neid praktiliselt tundma.

 4. Laulikud segakoorile/ansamblile, naiskoorile/ansamblile ja meeskoorile/ansamblile on heaks võimaluseks rikastada oma koori/ansambli repertuaari Raimond Valgre kauni muusikaga.

VISIITKAART

Oranži kaanega laulikus on mitmed tekstid dubleeritud ka inglise keelde, seega on see hea visiitkaart, kui Teie koor/ansambel/muusikaklass või Te ise lähete välismaale/konkursile või sobiv kingitus, kui Teile tulevad külla teised koorid/muusikahuvilised välismaalt.

Laulikute hind:

1-5 eksemplari maksab 9.90 eurot ülekandega, sularahaga 10 eurot

6-14 eksemplari maksab 7.90 eurot ülekandega, sularahaga 8 eurot

15 ja rohkem maksab 5.90 eurot ülekandega, sularahaga 6 eurot

Laulikute tellimissoovist palun anda teada Mari Danilile meiliaadressile maridanil5@gmail.com, telefon 5665 3910 või Mart Vainule martvainu1@gmail.com.

Mart Vainu
Mari Danil

04.02.2020