EST ENG
Eesti Kooriühing
Uudiste arhiiv
Ürituste kalender
Aprill 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Peatselt toimumas
27.04 Kammerkoor Kolm Lindu, Valter Soosalu, Theodor Sink
28.04 Kammerkoor Kolm Lindu, Valter Soosalu, Theodor Sink
05.05 Üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise lõppkontsert
16.06 Noorte koorijuhtide kontsert
09.11 V rahvusvaheline pop/jazz konkurss-festival LAULURAGIN 2019 kooridele ja duettidele

Eesti Naislaulu Seltsi VII nais- ja neidudekooride võistulaulmise tulemused

Eesti Naislaulu Seltsi VII nais- ja neidudekooride võistulaulmise tulemused.

10.-11. märtsil toimus Tallinna Ülikooli aulas VII nais- ja neidudekooride võistulaulmine. Võisteldi viies kategoorias. Naiskooride kohustuslikud laulud olid Gustav Ernesaksa, neidudekooride kohustuslikud laulud Pärt Uusbergi loomingust.
Osales 26 naiskoori ja 5 neidudekoori üle Eesti. Koore hindas kolmeliikmeline žürii: Mara Marnauza (Läti), Pärt Uusberg ja Uku Joller. Võistulaulmise kunstiline juht oli Merike Toro.
Tulemused tehti teatavaks mõlema päeva lõpus ja need olid järgmised:

A-kategooria naiskoorid:
I – Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor – Triin Koch
II – Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor – Aivar Leštšinski, Jana Perens
III – Naiskoor Carmina – Margit Võsa
III – Eesti Koorijuhtide Naiskoor – Andrus Siimon
Eripreemiad:
• kohustusliku laulu parim esitus – Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor
• dirigendipreemia – Triin Koch

B-kategooria naiskoorid:
I – Naiskoor Gaudete – Mait Männik
II – Naiskoor Leelo vol 2 – Toomas Voll
III – Tallinna Ülikooli vilistlasnaiskoor Helia – Linda Kardna
Eripreemiad:
• kohustusliku laulu parim esitus – Tallinna Ülikooli vilistlasnaiskoor Helia
• dirigendipreemia – Linda Kardna

C-kategooria naiskoorid:
I – Pärnu naiskoor Linda – Tiiu Künnapas, Külli Kelu
II – Tõrva kammernaiskoor – Maie Kala
III – Naiskoor Tempera – Signe Rõõmus
Eripreemiad:
• kohustusliku laulu parim esitus – Pärnu naiskoor Linda
• dirigendipreemia – Silvia Mellik

A-kategooria neidudekoorid:
I – G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli naiskoor – Ksenija Grabova
II – Musamari Koorikooli tütarlastekoor – Tiina Mee
III – Tartu neidudekoor Kurekell – Vilve Maide
• kohustusliku laulu parim esitus – Tartu neidudekoor Kurekell
• dirigendipreemia – Ksenija Grabova


B-kategooria neidudekoorid:
I – Üle-eestiline neidudekoor Leelo – Külli Kiivet
II – Üle-eestiline tütarlastekoor Ilmalilled – Ave Sopp
• kohustusliku laulu parim esitus - Üle-eestiline neidudekoor Leelo
• dirigendipreemia – Ave Sopp

Anti välja ka kaks preemiat ilusa emakeele kasutuse eest: Tallinna Tehnikaülikooli
Vilistlaste naiskoorile ja kammernaiskoorile Lu

Võistulaulmise tulemusi punktides vaata siit


24.04.2019
22.04.2019
22.04.2019
18.04.2019
16.04.2019
13.04.2019
11.04.2019
10.04.2019
03.04.2019
02.04.2019
01.04.2019
26.03.2019
26.03.2019
25.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
15.03.2019
14.03.2019
13.03.2019
04.03.2019
27.02.2019
26.02.2019
18.02.2019
14.02.2019
11.02.2019
07.02.2019
07.02.2019
07.02.2019
07.02.2019
07.02.2019
04.02.2019
04.02.2019
01.02.2019
29.01.2019
28.01.2019
26.01.2019
25.01.2019
18.01.2019
18.01.2019
18.01.2019
10.01.2019
04.01.2019
21.12.2018
19.12.2018
14.12.2018
13.12.2018
11.12.2018
05.12.2018
05.12.2018
04.12.2018
29.11.2018
28.11.2018
28.11.2018
28.11.2018
20.11.2018
20.11.2018
20.11.2018
09.11.2018
09.11.2018
08.11.2018
07.11.2018
06.11.2018
30.10.2018
22.10.2018
17.10.2018
17.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
11.10.2018
10.10.2018
10.10.2018
09.10.2018
05.10.2018
05.10.2018
03.10.2018
03.10.2018
02.10.2018
01.10.2018
01.10.2018
28.09.2018
28.09.2018
27.09.2018
26.09.2018
25.09.2018
19.09.2018
19.09.2018
17.09.2018
13.09.2018
11.09.2018
27.08.2018
24.08.2018
24.08.2018
24.08.2018
09.08.2018
06.08.2018
05.08.2018
20.07.2018
16.07.2018
10.07.2018
05.07.2018
04.07.2018
28.06.2018
19.06.2018
13.06.2018
06.06.2018
01.06.2018
31.05.2018
31.05.2018
25.05.2018
24.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
21.05.2018
21.05.2018
09.05.2018
07.05.2018
07.05.2018
07.05.2018
04.05.2018
04.05.2018
03.05.2018
30.04.2018
27.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
25.04.2018

eesti-naislaulu-seltsi-vii-nais-ja-neidudekooride-võistulaulmise-tulemused, Eesti Kooriühing Kooriühing kooriyhing, eesti-naislaulu-seltsi-vii-nais-ja-neidudekooride-võistulaulmise-tulemused
Kuulutused

Kodulehe valmistamine: Amelia IT PartnerEESTI KOORIÜHING     Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn      Telefon: 627 44 51 & 627 44 50      Faks: 627 4459     kooriyhing@kooriyhing.ee     Avatud E-R: 9.00 - 17.00