EST ENG
Eesti Kooriühing
Ürituste kalender
Detsember 2018
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Peatselt toimumas
15.12 Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli täienduskoolitus NOODISTAMINE VABAVARALISTE VAHENDITEGA
15.12 Tartu Üliõpilassegakoori kontsert
15.12 Eesti Naislaulu Seltsi advendikontsert HELLALT HELISEDES
15.12 Musamari koorikooli kontsert JÕULUHELIN
15.12 Eesti Naislaulu Seltsi advendikontserdid JÕULUVALGUS KOIDAB

ENLSi VII nais- ja neidudekooride võistulaulmine
10.03.2018 - 11.03.2018



Täpsemat infot vaata ENLS kodulehelt

VÕISTULAULMISE AJAKAVA 

Laupäev 10. märts 

C – KATEGOORIA NAISKOORID

Kohustuslik laul Gustav Ernesaks / Anna Haava Kõige ilusam luule
10.30 – Naiskoor Vanaemad – Silvia Mellik, Reet Ratassepp
10.45 – Tartu Ülikooli Naiskoori Tallinna vilistlaskoor – Triin Koch
11.00 – Naiskoor Virvik – Olev Oja
11.15 – Nõmme Kultuurikeskuse noorte naiste koor Kevad – Õnne-Ann
Roosvee
11.30 – Haapsalu naiskoor Kaasike – Sirje Kaasik
11.45 – Paide naiskoor – Sirje Grauberg, Tiina Kivimäe
12.00 – Pärnu naiskoor Linda – Tiiu Künnapas, Külli Kelu
12.15 – 12.45 –vaheaeg
12.45 – Avinurme naiskoor – Maris Laht
13.00 – Karksi-Nuia naiskoor Maimu – Ivi- Heljo Harju
13.15 – Lähte naiskoor – Mall Türk
13.30 – Naiskoor Tempera – Signe Rõõmus
13.45 –Tõrva kammernaiskoor – Maie Kala
14.00 – Võru naiskoor Kannel – Helga Ilves, Erja Arop
14.15 – 15.30 – vaheaeg 

B – KATEGOORIA NAISKOORID 

Kohustuslik laul Gustav Ernesaks / Marie Under Laululind
15.30 –Tallinna Ülikooli vilistlasnaiskoor Helia - Linda Kardna
15.45 – Pärnu naiskoor Leelo – Hilja Vainula, Tiia Tamm
16.00 –Tartu Naiskoor Domina –Anneli Koppel
16.15 – Naiskoor Gaudete – Mait Männik, Merike Toro
16.30 – Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori vilistlaskoor – Ülle Sakarias
16.45 – 17.15 – vaheaeg
17.15 –Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaste Naiskoor – Andres Heinapuu, Tiina
Selke
17.30 – Suurupi naiskoor Meretule – Elen Ilves
17.45 – Naiskoor Leelo vol 2 – Toomas Voll
18.00 – Eesti Rahvusraamatukogu naiskoor – Anneli Surva, Oliver Pover-
Puusepp
18.15 – 18.30 – vaheaeg
18.30 – 19.00 – kontsert
19.00 – autasustamine 

Pühapäev 11. märts 

A – KATEGOORIA NAISKOORID 

Kohustuslik laul Gustav Ernesaks / Debora Vaarandi See kauge hääl
11.00 – Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor – Andrus Siimon
11.18 – Naiskoor Carmina – Margit Võsa
11.36 – Kammernaiskoor Lu – Reeda Toots
11.54 – Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor – Jana Perens, Aivar
Leštšinski
12.12 – Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor – Triin Koch
12.30 – Eesti Koorijuhtide Naiskoor – Andrus Siimon
12.48 – 13.30 vaheaeg 

A – KATEGOORIA NEIDUDEKOORID 

Kohustuslik laul Pärt Uusberg / Hendrik Visnapuu Kevadõhtu
13.30 – G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli naiskoor – Ksenija Grabova
13.48 – Tartu Neidudekoor Kurekell – Vilve Maide
14.06 – Musamari Koorikooli tütarlastekoor – Tiina Mee 

B – KATEGOORIA NEIDUDEKOORID 

Kohustuslik laul Pärt Uusberg / Doris Kareva Mis on inimene
14.30 – Üle-eestiline neidudekoor Leelo – Külli Kiivet
14.45 – Üle-eestiline tütarlastekoor Ilmalilled – Ave Sopp
15.00 – 15.15 – vaheaeg
15.15 – 16.45 – kontsert
16.45 – autasustamine

enlsi-vii-nais-ja-neidudekooride-võistulaulmine, Eesti Kooriühing Kooriühing kooriyhing, enlsi-vii-nais-ja-neidudekooride-võistulaulmine
Kuulutused

Kodulehe valmistamine: Amelia IT PartnerEESTI KOORIÜHING     Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn      Telefon: 627 44 51 & 627 44 50      Faks: 627 4459     kooriyhing@kooriyhing.ee     Avatud E-R: 9.00 - 17.00