EST ENG
Eesti Kooriühing
Mentorprogramm
  Mentorite tegevusalad
  Mentorid
  Mentorprogrammi statuut
  Mentorkoolituse tellimine
Vigala seminarlaager
Koorijuhtide ja muusikaõpetajate kursus
Koolituste kalender
Õppereis
Rahvakultuuri Keskuse koolitused
Täienduskoolitused G. Otsa nim muusikakoolis
Kooriproovi edukas planeerimine ja teostamine
Ürituste kalender
Juuni 2019
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Peatselt toimumas
19.06 Ottawa Kooriühingu koori kontsert
05.07 OBAN GAELIC CHOIR Šotimaalt ja HOPNERI KAMMERKOORI kontsert
02.08 Muusikalavastus SUIDSUSANNASÜMFOONIA
04.08 Muusikalavastus Suidsusannasümfoonia
05.08 Loomelabor 2019

Tellimine toimub läbi maakondlike rahvakultuurispetsialistide, kes on kontaktisikuks mentoriga ja vormistavad tellimuse Eesti Kooriühingule.



Rahvakultuurispetsialistid maakondades:

Merike Hallik                 Harjumaa             5342 8822; 615 0356,
                                                                                    merike.hallik@rahvakultuur.ee

Helle-Mare Kõmmus     Hiiumaa              463 2192; 529 9429,
                                                                                    helle-mare.kommus@rahvakultuur.ee

Erika Kõllo                    Ida-Virumaa          332 1248; 520 0943,
                                                                                    erika.kollo@rahvakultuur.ee

Pille Tutt                        Jõgevamaa           776 6395; 521 1967,
                                                                                   pille.tutt@rahvakultuur.ee 

Külliki Aasa                   Järvamaa             525 0805 
                                                                                   kylliki.aasa@rahvakultuur.ee 

Marju Viitmaa               Läänemaa            472 5642 ; 522 9831,
                                                                                   marju.viitmaa@rahvakultuur.ee

Pilvi Lepiksoo              Lääne-Virumaa     325 8037; 5332 4118,
                                                                                  pilvi.lepiksoo@rahvakultuur.ee

Kati Taal                      Põlvamaa             799 8943 ; 5802 2858,
                                                                                   kati.taal@rahvakultuur.ee

Aire Koop                    Pärnumaa             44 79768;  5553 6693,
                                (töötaja asendaja)                      aire.koop@rahvakultuur.ee 

Triinu Ülemaantee      Raplamaa              53852677
                                                                                  triinu.ylemaantee@rahvakultuur.ee

Krista Lember             Saaremaa              512 1447,
                                                                                  krista.lember@rahvakultuur.ee 

Kati Grauberg-Longhurst   Tartumaa               5787 1177 
                                                                                  kati.grauberg@rahvakultuur.ee 

Eha Mandel                 Valgamaa             5392 6891,
                                                                                  eha.mandel@rahvakultuur.ee 

Anneli Kundla             Viljandimaa              51994991 
                                                                                  anneli.kundla@rahvakultuur.ee

Maie Pau                    Võrumaa                  5346 5634                                                                       
                                                                                  maie.pau@rahvakultuur.ee 



mentorkoolituse-tellimine, Eesti Kooriühing Kooriühing kooriyhing, mentorkoolituse-tellimine
Kuulutused

Kodulehe valmistamine: Amelia IT PartnerEESTI KOORIÜHING     Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn      Telefon: 627 44 51 & 627 44 50      Faks: 627 4459     kooriyhing@kooriyhing.ee     Avatud E-R: 9.00 - 17.00