EST ENG
Eesti Kooriühing
Mentorprogramm
  Mentorite tegevusalad
  Mentorid
  Mentorprogrammi statuut
  Mentorkoolituse tellimine
Vigala seminarlaager
Koorijuhtide ja muusikaõpetajate kursus
Koolituste kalender
Õppereis
Rahvakultuuri Keskuse koolitused
Täienduskoolitused G. Otsa nim muusikakoolis
Kooriproovi edukas planeerimine ja teostamine
Ürituste kalender
Oktoober 2019
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Peatselt toimumas
19.10 VII Eesti noorte koorijuhtide konkursi FINALISTIDE KONTSERT
19.10 Eesti Naislaulu Seltsi 25. aastapäeva tähistamine Pärnu Kontserdimajas
19.10
20.10 Eesti Segakooride Liit tähistab 20. oktoobril oma 25. tegevusaastat.
20.10 Eesti Segakooride Liit 25: Cyrillus Kreegi Reekviem c-moll

Mentorite tegevusvaldkonnad


Ansamblitöö
Taavi Esko, Kadri Hunt, Thea Paluoja, Veronika Portsmuth, Hirvo Surva, Toomas Voll, Mikk Üleoja, Kuldar Schüts.

Arranžeerimine
Thea Paluoja

Dirigeerimisõpe 
Ants Soots, Heli Jürgenson, Ene Üleoja, Hirvo Surva, Triin Koch, Alo Ritsing, Merike Toro, Peeter Perens, Veronika Portsmuth, Margit Võsa, Elo Üleoja, Mikk Üleoja, Lauri Breede, Janne Fridolin, Ingrid Kõrvits.

Erinevad muusikastiilid (praktiline interpretatsioon)

Kadri Hunt, Heli Jürgenson, Mikk Üleoja, Margit Võsa (kaasaegne muusika).

Hääleseade 
Leelo Talvik, Heli Jürgenson, Elo Üleoja, Triin Koch, Ants Soots, Kadri Hunt, Hirvo Surva, Aarne Saluveer, Peeter Perens, Viviane Kallaste, Maarja Soone, Ene Üleoja, Veronika Portsmuth, Lauri Breede, Toomas Voll, Annelii Traks (mudilas- ja poistekoor), Indrek Vijard (sh murdeeas poisid), Kuldar Schüts (poistekoorid), Külli Kiivet (mudilas-, poiste-, laste-, neidude- ja kammerkoor), Anu Aimla (sh laste hääleseade), Janne Fridolin (sh laste hääleseade).

Kirikuaasta, jumalateenistusel laulmine
Heli Jürgenson, Kaie Tanner, Ene Üleoja.

Kooritöö korraldamine
Heli Sepp

Kunstiline juhtimine, kontseptsiooni- ja repertuaarialane nõustamine 
Ants Soots, Hirvo Surva, Aarne Saluveer, Raul Talmar, Merike Toro, Ene Üleoja, Veronika Portsmuth, Lauri Breede, Indrek Vijard, Hando Põldmäe

Lastekoor 
Lydia Rahula, Elo Üleoja, Aarne Saluveer, Hirvo Surva, Taavi Esko, Heli Sepp, Ene Üleoja, Maarja Soone, Ingrid Kõrvits, Kaie Tanner, Thea Paluoja, Kadri Hunt, Toomas Voll, Külli Kiivet, Janne Fridolin

Meeskoor 
Alo Ritsing, Ants Soots, Elo Üleoja, Hirvo Surva, Peeter Perens, Lauri Breede, Indrek Vijard, Kuldar Schüts

Mudilaskoor 
Elo Üleoja, Aarne Saluveer, Heli Sepp, Maarja Soone, Kadri Hunt, Kaie Tanner, Thea Paluoja, Annelii Traks, Külli Kiivet, Janne Fridolin

Naiskoor 
Merike Toro, Aarne Saluveer, Ants Soots, Triin Koch, Maarja Soone (neidudekoor), Ene Üleoja, Kadri Hunt (neidudekoor), Kaie Tanner, Veronika Portsmuth, Toomas Voll, Külli Kiivet (neidudekoor), Margit Võsa

Poistekoor 
Lydia Rahula, Hirvo Surva, Taavi Esko, Maarja Soone, Kadri Hunt, Annelii Traks, Indrek Vijard, Kuldar Schüts, Janne Fridolin.

Pop- ja jazzstiil, vokaal ja töö metoodika

Kadri Hunt, Aarne Saluveer, Janne Fridolin

Prantsuskeelne muusika
Margit Võsa

Puhkpillimuusika 
Harry Illak, Aavo Ots, Valdo Rüütelmaa, Sirly Illak-Oluvere, Hando Põldmäe, Priit Sonn

Rahvapärase koraalivariatsiooni ehk rahvakoraali tutvustamine (sh loengu vormis)
Kadri Hunt

Regilaul koorimuusikas
Janne Fridolin

Relatiivse noodistlugemise metoodika kasutamine kooritöös
Ingrid Kõrvits

Saksakeelne muusika
Margit Võsa

Segakoor 
Elo Üleoja, Heli Jürgenson, Hirvo Surva, Ants Soots, Triin Koch, Kadri Hunt, Aarne Saluveer, Taavi Esko, Peeter Perens, Ene Üleoja, Mikk Üleoja, Veronika Portsmuth, Lauri Breede, Toomas Voll, Indrek Vijard, Kuldar Schüts, Külli Kiivet, Margit Võsa (kammerkoor), Janne Fridolin.

Vaimulik muusika

Kadri Hunt (ka gregooriuse laul ja Eesti rahvapärased koraalivariatsioonid), Heli Jürgenson, Kaie Tanner, Ene Üleoja.




mentorite-tegevusalad, Eesti Kooriühing Kooriühing kooriyhing, mentorite-tegevusalad
Kuulutused

Kodulehe valmistamine: Amelia IT PartnerEESTI KOORIÜHING     Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn      Telefon: 627 44 51 & 627 44 50      Faks: 627 4459     kooriyhing@kooriyhing.ee     Avatud E-R: 9.00 - 17.00