EST ENG
Eesti Kooriühing
Kooriühingu kalender
Kooriühingu aastapreemiad
Pikaajaline tööplaan
Kooriühingu kontserdid
Eesti konkursid ja festivalid
Laulupeod
Kontserdikalender
Rahvusvaheline festivalikalender
XIV rahvusvaheline koorifestival Tallinn 2015
XIII rahvusvaheline koorifestival Tallinn 2013
  Tallinn 2013 žürii
  Tallinn 2013 juhend
  Piletite hinnad
Sünnipäevanädal 24.-30.11.12
Europa Cantat junior 6
VI noorte koorijuhtide konkurss 2014
XV rahvusvaheline koorifestival Tallinn 2017
Ürituste kalender
Mai 2016
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Peatselt toimumas
01.06 Minu päralt sinitaevas
02.06 X Pärnu rahvusvaheline koorifestival
02.06 Poistekooride laulu- ja spordilaager Pärlseljal
02.06 Estonia Seltsi Segakoori kontsert
04.06 Nais- ja neidudekooride laulupäev "Üle Maarjamaa"

XIII rahvusvaheline koorifestival “Tallinn 2013”
18.-21. aprill 2013 


Tulemused:

Lastekoorid / Children’s choirs                          Punktid          Koht / Place

Grazi laste ja noorte laulustuudio (Austria)           85,2                 II

Tütarlastekoor Žuravatška (Valgevene)                  85,2                 II

Lastekoor Ellerhein                                                     74,2                 III

DO-RE-MI lastekoor                                                    73,2 (1 miinuspunkt ületatud aja eest)

 

Noortekoorid / Youth choirs

Vanalinna Muusikamaja tütarlastekoor               93                    I

Tütarlastekoor Ellerhein                                        90,6                 II

E Stuudio tütarlastekoor                                       85,4                 III

Tallinna Inglise Kolledži noortekoor                      79

Lastekoor Lastivka (Ukraina)                                 72,8

 

Naiskoorid / Female choirs

Tallinna Muusikakeskkooli tütarlastekoor               94                    I

Kammernaiskoor Sireen                                              84,8                 II

Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor     81,8                 III

Noorte naiste koor Miina                                              81,4

Naiskoor Carmina                                                           74,8

 

Segakoorid / Mixed choirs

Estonia Seltsi Segakoor                                             90                    I

Segakoor K.O.O.R.                                                     85                    II

Elleri kontsertkoor                                                     78,2                 III

 

Kammerkoorid / Chamber choirs

Kammerkoor Head Ööd, Vend                            90,2                 I

Tallinna Ülikooli kammerkoor                             85,8                 II

Danderydi vokaalansambel (Rootsi)                  75                    III

Kammerkoor Solare                                                  71,8

The New Cambridge Singers (UK)                        65,2

 

Kaasaegne muusika / Contemporary music

Kammerkoor Head Ööd, Vend                            88,6                 II

Nuku koor                                                                 82,8                 III

Noorte naiste koor Miina                                        81,6

Segakoor K.O.O.R.                                                 81,4 (1 miinuspunkt ületatud aja eest)

Grazi laste ja noorte muusikastuudio (Austria)            79 (1 miinuspunkt ületatud aja eest)

Danderydi vokaalansambel (Rootsi)                                    78,2

The New Cambridge Singers (UK)                                        67,6



FESTIVALI KAVA


KOLMAPÄEV, 17. APRILL 

Between Reality Estonia kontserdisaalis kl 21.00
Eesti Rahvusmeeskoor
Koori juhatab Mikk Üleoja

NELJAPÄEV, 18. APRILL

Akustikaproovid Estonia kontserdisaalis
16.19 – 16.26 Tallinna Inglise Kolledži noortekoor (Eesti)
16.27 – 16.34 Vanalinna Muusikamaja tütarlastekoor (Eesti)
16.35 – 16.42 Tütarlastekoor Žuravatška (Valgevene)
16.43 – 16.50 Lastekoor Ellerhein (Eesti)
16.51 – 16.58 Danderydi vokaalansambel (Rootsi)
16.59 – 17.06 Tütarlastekoor Ellerhein (Eesti)
17.07 – 17.14 Lastekoor Lastivka (Ukraina)
17.15 – 17.22 Kammerkoor Head Ööd, Vend (Eesti)
17.23 – 17.30 Grazi laste ja noorte laulustuudio (Austria)

18.00 Avakontsert Estonia kontserdisaalis 
• Danderydi vokaalansambel (Rootsi)
• Tütarlastekoor Ellerhein (Eesti)
• Lastekoor Lastivka (Ukraina)
• Kammerkoor Head Ööd, Vend (Eesti)
• Grazi laste ja noorte laulustuudio (Austria)

Akustikaproovid Estonia kontserdisaalis:
19.45 – 19.52 Noorte naiste koor Miina (Eesti)
19.53 – 20.00 Naiskoor Carmina (Eesti)
20.01 – 20.08 Kammernaiskoor Sireen (Eesti)

20.30 Tallinna linnapea vastuvõtt Raekojas (maks. kaks esindajat koorist)


REEDE, 19. aprill

Akustikaproovid Estonia kontserdisaalis
9.30 – 9.37 Haapsalu Laulustuudio DO-RE-MI lastekoor (Eesti)

10.00 Lastekooride konkurss
10.00 – 10.02 žürii tutvustamine
10.02 - 10.14 Haapsalu Laulustuudio DO-RE-MI lastekoor (Eesti)
10.15 – 10.27 Lastekoor Ellerhein (Eesti)
10.28 – 10.40 Grazi laste ja noorte laulustuudio (Austria)
10.41 – 10.53 Tütarlastekoor Žuravatška (Valgevene)

10.54 – 11.10 Vaheaeg

12.55 – 13.35 Festivalikontsert Tallinna Reaalkoolis:
• Lastekoor Lastivka (Ukraina)
• Haapsalu Laulustuudio  DO-RE-MI lastekoor (Eesti)

Akustikaproovid Estonia kontserdisaalis:
10.58 – 11.05 E STuudio tütarlastekoor (Eesti)

11.10 Noortekooride konkurss
11.10 – 11.22 Lastekoor Lastivka (Ukraina)
11.23 – 11.35 Tütarlastekoor Ellerhein (Eesti)
11.36 – 11.48 Vanalinna Muusikamaja tütarlastekoor (Eesti)
11.49 – 12.01 Tallinna Inglise Kolledži noortekoor (Eesti)
12.02 – 12.14 E STuudio tütarlastekoor (Eesti)

12.14 – 12.30 Vaheaeg

12.30 Naiskooride konkurss
12.30 – 12.42 Naiskoor Carmina (Eesti)
12.43 – 12.55 Kammernaiskoor Sireen (Eesti)
12.56 – 13.08 Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor (Eesti)
13.09 – 13.21 Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor (Eesti)
13.22 – 13.34 Noorte naiste koor Miina (Eesti)

13.34 -15.00 Lõunavaheaeg

Sega- ja kammerkooride akustikaproovid Estonia kontserdisaalis
13.45 – 13.52 Elleri kontsertkoor (Eesti)
13.53 – 14.00 Estonia Seltsi Segakoor (Eesti)
14.01 – 14.08 Segakoor K.O.O.R. (Eesti)
14.09 – 14.16 Kammerkoor Solare (Eesti)
14.17 – 14.24 The New Cambridge Singers (Ühendkuningriik)
14.25 – 14.32 Tallinna Ülikooli kammerkoor (Eesti)

15.00 Segakooride konkurss
15.00 – 15.02 žürii tutvustamine
15.02 – 15.14 Elleri kontsertkoor (Eesti)
15.15 – 15.27 Estonia Seltsi Segakoor (Eesti)
15.28 – 15.40 Segakoor K.O.O.R. (Eesti)

15.40 – 16.00 Vaheaeg

16.00 Kammerkooride konkurss
16.00 – 16.12 Kammerkoor Solare (Eesti)
16.13 – 16.25 The New Cambridge Singers (Ühendkuningriik)
16.26 – 16.38 Tallinna Ülikooli kammerkoor (Eesti)
16.39 – 16.51 Danderydi vokaalansambel (Rootsi)
16.52 – 17.04 Kammerkoor Head Ööd, Vend (Eesti)


KONTSERDIPROOVID Estonia kontserdisaali laval:
17.30 – 17.40 Lastekoor Ellerhein (Eesti)
17.40 – 17.50 Tütarlastekoor Žuravatška (Valgevene)
17.50 – 18.00 Kammernaiskoor Sireen (Eesti)
18.00 – 18.10 Elleri kontsertkoor (Eesti)
18.10 – 18.20 NUKU koor (Eesti)
18.20 – 18.30 Vanalinna Muusikamaja tütarlastekoor (Eesti) 


19.00 Festivalikontsert Estonia kontserdisaalis
• Lastekoor Ellerhein (Eesti)
• Tütarlastekoor Žuravatška (Valgevene)
• Kammernaiskoor Sireen (Eesti)
• Elleri kontsertkoor (Eesti)
• Vanalinna Muusikamaja tütarlastekoor (Eesti)
• NUKU koor (Eesti)


Akustikaproovid Estonia kontserdisaalis:
21.00 – 21.07 The New Cambridge Singers (Ühendkuningriik)
21.08 – 21.15 Noorte naiste koor MIINA (Eesti)
21.16 – 21.23 Kammerkoor Head Ööd, Vend (Eesti)
21.24 – 21.31 Danderydi vokaalansambel (Rootsi)
21.32 – 21.39 NUKU koor (Eesti)
21.40 – 21.47 Singakademie Graz (Austria)
21.48 – 21.55 Segakoor K.O.O.R. (Eesti)


LAUPÄEV, 20. aprill

10.00 Kaasaegse muusika kategooria konkurss
10.00 – 10.12 The New Cambridge Singers (Ühendkuningriik)
10.13 – 10.25 Noorte naiste koor MIINA (Eesti)
10.26 – 10.38 Kammerkoor Head Ööd, Vend  (Eesti)
10.39 – 10.51 Danderydi vokaalansambel (Rootsi)
10.52 – 11.04 NUKU koor (Eesti)
11.05 – 11.17 Grazi laste- ja noorte laulustuudio (Austria)
11.18 – 11.30 Segakoor K.O.O.R. (Eesti)

12.00 Festivalikontsert Niguliste kirikus:
• Naiskoor Carmina (Eesti)
• The New Cambridge Singers (Ühendkuningriik)
• Noorte naiste koor Miina (Eesti)
• E STuudio tütarlastekoor (Eesti)

PROOVID (Niguliste kirikus):
10.30 – 10.45 Naiskoor Carmina (Eesti)
10.45 – 11.00 The New Cambridge Singers (Ühendkuningriik)
11.00 – 11.15 Noorte naiste koor Miina (Eesti)
11.15 – 11.30 E STuudio tütarlastekoor (Eesti)

13.00 Grand Prix vooru valitute väljakuulutamine Estonia kontserdisaalis

15.00 – 16.30 Grand Prix

16.30 – 18.00 Vaheaeg, lõppkontserdi proov

18.00 – 20.00 Lõppkontsert ja autasustamine Estonia kontserdisaalis


Arvo Pärt „Aadama itk“
Erkki-Sven Tüür „Psalmoodia“

Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia segakoor
Kammerkoor Collegium Musicale
Tallinna Kammerorkester
Nargenfestivali orkestri puhkpillirühm

Dirigent Tõnu Kaljuste

ca 20.00 Lõpupidu Viru hotellis

PÜHAPÄEV, 21. APRILL 

For Music Jaani kirikus kl 16.00
ETV tütarlastekoor
Koori juhatab Aarne Saluveer

***
 
Festivali kunstiline juht on Mikk Üleoja
Festivali korraldab Eesti Kooriühing.



Kontakt :
Eesti Kooriühing
Roosikrantsi 13
10119 Tallinn
Eesti / Estonia

Tel. (372) 627 44 51
Mob (372) 51 44 301
Fax: (372) 627 44 59

e-mail: kooriyhing@kul.ee
http://www.kooriyhing.ee

Pank 
SEB Pank
Eesti Kooriühing
A/A nr: 10 0220 0252 0006

Konkurss toimub Estonia kontserdisaalis
(Estonia pst 4, Tallinn).

xiii-rahvusvaheline-koorifestival-tallinn-2013, Eesti Kooriühing Kooriühing kooriyhing, xiii-rahvusvaheline-koorifestival-tallinn-2013
Kuulutused

Kodulehe valmistamine: Amelia IT PartnerEESTI KOORIÜHING     Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn      Telefon: 627 44 51 & 627 44 50      Faks: 627 4459     kooriyhing@kul.ee     Avatud E-R: 9.00 - 17.00