EST ENG
Eesti Kooriühing
Kooriühingu kalender
Kooriühingu aastapreemiad
Pikaajaline tööplaan
Kooriühingu kontserdid
Eesti konkursid ja festivalid
Laulupeod
Rahvusvaheline festivalikalender
Kontserdikalender
XVI rahvusvaheline koorifestival Tallinn 2019
XV rahvusvaheline koorifestival Tallinn 2017
XIV rahvusvaheline koorifestival Tallinn 2015
XIII rahvusvaheline koorifestival Tallinn 2013
Sünnipäevanädal 24.-30.11.12
Europa Cantat junior 6
  Kontserdid
  Õpitoad
  Ajakava
  Study Tour
VI noorte koorijuhtide konkurss 2014
VII noorte koorijuhtide konkurss 2019
XII noorte laulupeo ettelaulmise juhend
Ürituste kalender
Oktoober 2019
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Peatselt toimumas
19.10 VII Eesti noorte koorijuhtide konkursi FINALISTIDE KONTSERT
19.10 Eesti Naislaulu Seltsi 25. aastapäeva tähistamine Pärnu Kontserdimajas
19.10
20.10 Eesti Segakooride Liit tähistab 20. oktoobril oma 25. tegevusaastat.
20.10 Eesti Segakooride Liit 25: Cyrillus Kreegi Reekviem c-moll

ÕPITOAD


C1 Laulame ja liigume! (laste- ja neidudekoorid) / Move while you sing (equal voices) 

Ana Maria Raga (Venezuela)
Vanus/Age: 14-20
Osalejaid/Participants: 109
Koht: Pärnu Kunstide Maja / Place: Pärnu Art House 


C2 Veemuusika (laulud merest ja veest, children choirs) / Water music (songs about water and sea, equal voices). With different Orff instruments, tuned glasses, costumes.
Vanus/Age: 8-13

Maud Hamon-Loisance (Prantsusmaa/France)
Osalejaid/Participants: 105
Koht: Vanalinna Põhikooli aula/ Place: Old Town School

Basilio Astulez Duque (Hispaania/Spain)
Osalejaid/ Participants: 81
Koht: Pärnu Hansagümnaasium/ Place: Pärnu Hansagümnaasium 


C3 Aafrika muusika / C3 African music (equal voices) 

Ken Wakia (Keenia/Kenya)
Vanus/Age: 8-13
Osalejaid/Participants: 131
Koht: Pärnu Kontserdimaja / Place: Pärnu Concert Hall 


C4 Koorid muusikalidest / Choirs from musicals (mixed choirs SAB) 

Panda van Proosdij and Hans Cassa (Holland)
Vanus/Age: 14-20
Osalejaid/Participants: 79
Koht: Endla Teater /Place: Endla Theatre 


B1 Lemmiklaulud eesti filmidest ja muusikalilavalt / Music from Estonian movies and musicals (equal voices) 

Aarne Saluveer (Estonia)
Vanus/Age: 14-20
Osalejaid/Participants: 49
Koht: Pärnu Kontserdimaja sessiooniruum/ Place: Pärnu Concert Hall seminar room 


B2 Vokaaldžäss / Vocal jazz (equal voices) 

Michelle Weir (USA)
Vanus/Age: 14-20
Osalejaid/Participants: 110
Koht: Endla Teater / Place: Endla Theatre (Endla Teater) 


B3 Ooperikoorid / Opera choirs (equal voices) 

Jean-Marie Puissant (Prantsusmaa/France)
Vanus/Age: 10-15
Osalejaid/Participants: 55
Koht: Raekoda/ Place: Town Hall

A1 Cyrillus Kreek Requiem c-moll / Requiem by Cyrillus Kreek for youth mixed choirs (SATB) 

Tõnu Kaljuste (Eesti/Estonia)
Vanus/Age: 14-20
Osalejaid/Participants: 56
Koht: Pärnu Kontserdimaja / Place: Pärnu Concert Hall

Õpitoad, Eesti Kooriühing Kooriühing kooriyhing, Õpitoad
Kuulutused

Kodulehe valmistamine: Amelia IT PartnerEESTI KOORIÜHING     Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn      Telefon: 627 44 51 & 627 44 50      Faks: 627 4459     kooriyhing@kooriyhing.ee     Avatud E-R: 9.00 - 17.00