EST ENG
Eesti Kooriühing
Eesti koorid internetis
Ürituste kalender
Aprill 2018
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Peatselt toimumas
22.04 Naiskoor Carmina kevadkontsert
26.04 Naiskoor Ilo kontsert
27.04 Palju õnne, Eesti!
29.04 Endla Seltsi 140.aastapäeva kontsert-rännak
30.04 Heategevuskampaania Valguse Jalajäljed - ühislaulmine Muuksi linnamäel

Tahame siia koguda kõigi Eesti kooride kodulehed. Palun saatke enda oma ka! 


Eesti Kaitseväe Segakoor- www.mil.ee/segakoor  
Eesti Koorijuhtide Naiskoor - http://ekn.edicypages.com/
Eesti Koolinoorte Segakoor  www.ekns.ee 
Eesti Maaülikooli Kammerkoor Camerata Universitatis-  http://camerata.emu.ee/  
EMLS üle-eestiline poistekoor Kalev – www.poistekoor.org.ee  
Eesti Rahvusraamatukogu naiskoor - http://www.nlib.ee/naiskoor  
Eesti Raudtee Segakoor - www.segakoor.ee  
Eesti Teaduste Akadeemia Meeskoor - www.etam.ee
Eesti Teaduste Akadeemia naiskoor - www.tanaiskoor.ee  
Estonia Seltsi Segakoor - www.esskoor.ee  
E STuudio kammerkoor - www.estuudio.ee  
E STuudio tütarlastekoor - www.estuudio.ee  
ETV noortekoor - http://www.muusikastuudio.ee/?Noortekoor  
ETV tütarlastekoor - www.etvgirlschoir.ee  
Euroopa Eestlaste Segakoor - www.eestikoor.eu
Euroopa Kultuuripealinna Segakoor- www.kultuurikatel.ee/segakoor  
Flora Kammerkoor - www.florakoor.ee  
Göteborgi Eesti Segakoor - http://www.segakoor.se/    
Haaslava meeskoor - www.hame.ee  
Iisaku Segakoor - http://iisakusegakoor.onepagefree.com/  
Inseneride Meeskoor - www.inseneridemk.ee  
Kalevi Kammerkoor - www.kalevikammerkoor.ee  
Kammerkoor A. le Coq - http://www.ut.ee/~tiited/alecoq  
Kammerkoor Campanelli - http://www.campanelli.ee
Kammerkoor Crede  www.crede.ee  
Kammerkoor Eysysla - www.eysysla.ee  
Kammerkoor Head Ööd, Vend - www.koor.ee
Kammerkoor Hellas - www.hellas.ee
Kammerkoor SoLeMiJo - www.solemijo.ee  
Kammerkoor Solare - www.solare.ee  
Kammerkoor Solenne - www.solenne.ee  
Kammerkoor Plicae Vocalis - http://plicaevocalis.edicypages.com/ 
Kammerkoor Voces Musicales - www.vocesmusicales.ee  
Kammernaiskoor Sireen - www.sireen.ee
Keila segakoor Noodimurdjad www.noodimurdjad.ee 
Kellerkoor - www.catena.ee 
Koor Tempera - www.koortempera.wordpress.com
Kose valla naiskoor Krõõt blogi: http://kosenaiskoor.blogspot.com/
Kuressaare segakoor Lyra - www.kuressaare.ee/lyra  
Lastekoor Riinimanda - www.riinimanda.net.ee  
Laulukoor Tarbatu - http://tarbatu.eu/
Lehtse Kammerkoor - https://www.facebook.com/lehtsekammerkoor
Meeskoor Sakala - http://www.hot.ee/sakalamk
Märjamaa naiskoor Paula- www.naiskoorpaula.wordpress.com
Naiskoor Carmina www.naiskoor-carmina.eu
Naiskoor Domina - www.dominanaiskoor.ee  
Naiskoor Emajõe Laulikud - www.laulikud.ee  
Naiskoor Gaudete - https://naiskoorgaudete.wixsite.com/gaudete
Narva Koorikool - www.nkkl.ee  
noorte naiste koor MIINA- www.miina.ee  
Noortekoor Mitte-Riinimanda - www.riinimanda.net.ee  
Noorte segakoor Vox Populi - www.voxpopuli.ee  
Nõmme kultuurikeskuse väikeste tüdrukute koor "Nõmmelill" - http://nommelill.vhb.ee/ 
Patika Külakoor -  http://www.kautjalapatika.ee/PATIKA-KULAKOOR 
Pärnu Kammerkoor - https://www.facebook.com/parnukammerkoor/?ref=ts ; parnukammerkoor@gmail.com
Pärnu M. Lüdigi nim meeskoor - https://www.facebook.com/parnumeeskoor/
Pühalepa kirikukoor ANNA  - www.naiskooranna.ee  
Rapla Laulustuudio - www.raplalaulustuudio.ee  
Saksamaa Eestlaste Segakoor - www.eestikoor.de  
Segakoor Cantus - www.cantus.ee  
Segakoor Endla - www.endlakoor.ee
Segakoor Eveko - http://www.evekokoor.ee/  
Segakoor Hilaro - www.hilaro.ee  
Segakoor HUIK! - www.huik.ee
Segakoor Kaleva - www.segakoorkaleva.eu  
Segakoor Musamari - http://musamari.lastemuusika.ee/
Segakoor Noodimurdjad www.noodimurdjad.ee
Segakoor Noorus - www.noorus.ee  
Segakoor Rõõm - http://www.segakoorroom.ee  
Segakoor Suisapäisa - www.suisapaisa.ee  
Segakoor Tuljak - http://www.hot.ee/segakoortuljak/  
Soome eestlaste segakoor Siller - www.siller.fi
Stockholmi Eesti Segakoor - https://www.facebook.com/stockholmieestisegakoor
Tallinna Huvikeskus Kullo mudilaskoor Ellerhein, www.kullo.ee  
Tallinna Huvikeskus Kullo lastekoor Ellerhein, www.kullo.ee  
Tallinna Huvikeskus Kullo kooristuudio Raduga, www.kullo.ee  
Tallinna Kaarli Kiriku Kontsertkoor – www.kontsertkoor.ee  
Tallinna Kammerkoor – www.kammerkoor.ee  
Tallinna Poistekoor - www.tallinnapoistekoor.ee
Tallinna Tehnikakõrgkooli kammerkoor  http://www.tktk.ee/uliopilasele/tudengielu/kammerkoor
Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor -  http://www.ttunaiskoor.ee/
Tallinna Tehnikaülikooli Kammerkoor - www.kammerkoor.ttu.ee
Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna Kolledži kammerkoor Aktiva - http://tk.ttu.ee/770  
Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaskammerkoor - http://www.ttuvkk.eu 
Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaste Naiskoor - http://www.ttu.ee/vilistlaste-naiskoor 
Tallinna Ülikooli kammerkoor www.tlu.ee/kammerkoor
Tallinna Ülikooli meeskoor www.tlu.ee/meeskoor
Tallinna Ülikooli naiskoor www.tlu.ee/naiskoor  
Tartu Akadeemiline Meeskoor - www.tam.eu
Tartu Hansa Segakoor http://www.hansasegakoor.ee
Tartu Noortekoor - www.tartunoortekoor.ee
Tartu Poistekoor - www.tartupoistekoor.ee
Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor - www.naiskoor.ee  
Tartu Ülikooli Kammerkoor - www.ut.ee/TYKK  
Tartu Üliõpilassegakoor - www.uliopilassegakoor.ee  
Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor - www.tam.ee
Tütarlastekoor Ellerhein  www.ellerhein.ee
Tütarlastekoor Elise - www.elise.edicypages.com  
Tõlliste-Puka-Sangaste ühendatud segakoor - http://koorileht.blogspot.com/  
Vanemuise Seltsi Segakoor - www.vanemuiseselts.ee/koor  
Üle-eestiline neidudekoor Leelo - www.leelo.ee



eesti-koorid-internetis, Eesti Kooriühing Kooriühing kooriyhing, eesti-koorid-internetis
Kuulutused

Kodulehe valmistamine: Amelia IT PartnerEESTI KOORIÜHING     Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn      Telefon: 627 44 51 & 627 44 50      Faks: 627 4459     kooriyhing@kooriyhing.ee     Avatud E-R: 9.00 - 17.00