EST ENG
Eesti Kooriühing
Uudiste arhiiv
Ürituste kalender
Oktoober 2019
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Peatselt toimumas
16.10 VII noorte koorijuhtide konkurss
16.10
16.10 VII Eesti noorte koorijuhtide konkursi I voor
17.10 VII Eesti noorte koorijuhtide konkursi II voor
19.10

Neidudekoor Leelo jagab siiraid emotsioone kontsertreisilt Stockholmi

Üle-eestilise Neidudekoori Leelo kontsert- ja sõpruskooriga tutvumisreis Rootsi Kuningriigi pealinna Stockholmi toimus 17.-23. septembril 2013.
Adolf Fredrik’u Noortekoori ja neidudekoori Leelo tutvus sai alguse 2012. aasta augustikuus Usedomi saarel Põhja-Saksamaal, kus toimus iga-aastane noortekooride festival. Üheskoos õpiti uut repertuaari, anti kontserte ja puhati rannaliival kitarri või võrkpalli mängides. Saksamaalt koju kaasatoodud tutvused ja toredad emotsioonid viisid Leelo ka selle koorihooaja alguses rootslastega kohtuma – sõideti viieks päevaks Stockholmi. Reis oli planeeritult nii töö- kui puhkusereis, milles põimusid töökad kooriproovid, ühised musitseerimised, kontserdid ja töötoad, sõpruskooriga kohtumised, ühised einestamised ja koosolemised vabal ajal. 23. septembril 2013 oli Leelo koor peadirigendi Raul Talmari juhendatava Eesti koorimuusika ajaloo ja uudisloomingust töötoa (workshop) õppekoor Rootsi Kuninglikus Muusikaakadeemias. Töötoas osalesid akadeemia õppejõudud ja dirigeerimise üliõpilased.

Leelo koor andis reisil kokku kolm kontserti - Stockholmi Muusikagümnaasiumis, Uppenbarelsekyrkan Hägersten’i kirikus ning Adolf Fredrick’s kirikus Stockholmi kesklinnas. Leelo koori repertuaari kuulus nii rahvamuusika seadeid Veljo Tormiselt, muusikat Valter Ojakääru ja Piret Rips-Laulu sulest ning värsket Eesti uudiskoorimuusikat Kristo Matsoni poolt Leelo koorile kirjutatud teose näol. Üle-eestilise Neidudekoori Leelo võttis publik alati väga soojalt ja emotsionaalselt vastu ning kiidusõnu ja komplimente ei hoitud tagasi. Selline vastuvõtt motiveeris veel enam pühenduma ja andma endast laval enam kui 100%.

Lisaks tihedale proovi- ja kontserdigraafikule oli kooril võimalus tutvuda omal käel Stockholmi linnaga ja külastada väga populaarset Vasa muuseumi.

Reisikorraldus oli tipptasemel – iga viimnegi detail oli vastuvõtjate poolt läbimõeldud ning paigas, s.h toitlustus, peredesse majutus, päevakavad, kontserdikohad jne. Sõprus kahe koori vahel kasvas veelgi tugevamaks ning Leelo koor jääb kõiki uusi ja häid sõpru Eestisse külla ootama.
Reisil osales Leelo koori 21 lauljat, lisaks 3 pillimeest, 2 dirigenti, mänedžer ja uus dirigent Külli Kiivet.

Anu Oks
Leelo koorivanem
Lauljate emotsioonid Leelo reisist:
Üks positiivsemaid reise mu elus. Lahkuda oli nii kurb, et nutt siiani kurgus. Tutvusin väga lahedate ja toredate inimestega. Olen pikaks ajaks positiivselt meelestatud. Reis sai liiga ruttu läbi, ei jõudnud koduigatsustki tekkida. Süüa sai väga palju! Rootslased on nii toredad ja armsad ja head.

Emotsioon oli väga suur ja elamusterohke. Peredes ööbimine andis kogemusele palju juurde. Ühised väljaskäigud meeldisid. Pikk kõndimine väsitas, kuid tõi välja meie seni peidus olnud naerusoolika. Süüa sai palju, palju. Sponsoreerige palun uutesse riietesse. Rõõm, naer, pisarad ja mälestused. Aitäh!

Minu jaoks oli reis tohutult emotsioonirikas – esmalt rõõm, nali ja naer, mis kaasnevad alati nende imetoredate tüdrukutega ja kurbus, et minu jaoks jäävad need laulud selle kooriga viimaseks. Reis oli imeline – vastuvõtust kontsertideni välja. Ma olen väga tänulik ja õnnelik selle reisi eest/pärast. Tegelikult ma olen kogu kolme hooaja eest tänulik. Aitäh ja kallistan! Te olete imelised!

Minu hetkelised emotsioonid on ülimalt positiivsed. Mulle meeldis, et kõik oli viimse pisiasjani perfektselt korraldatud nii, et ei tekkinud kordagi arusaamatusi. Inimesed olid kõik tohutult toredad ning abivalmid. Meeldisid ka mitmed ühistegevused, mis tegelikult ongi selliste reiside mõtteks. Õppisin palju Rootsi kultuurist ning inimestest. Meeldis, et oli mitu esinemist, kuid samas ka piisavalt vaba aega et Stockholmi tundma õppida.

See reis oli super. Kõik inimesed olid toredad ja sõbralikud. See reis võiks kesta kauem. Võiks tihemini kokku saada niimoodi laulmiseks. Host-family-d olid ka väga toredad. Sai palju uusi tutvusi ja õppis uusi asju.

Olen väga kurb, et Raul ja Anne lahkuvad, kuid ootan huviga uusi dirigente. Reis oli väga tore ja hästi sisustatud. Meeldis, et oli piisavalt vaba aega ning samas ka piisavalt tegevusi. Söök oli hea ja nälga ei pidanud tundma. Oleks võinud kauem kesta, kuna mul pole veel koduigatsust. Kooriliikmed oli sõbralikud ning abivalmid. Kontsert oli südamlik ning kaunis. Olen reisiga väga rahul. Ootan järgmisi sihtkohti.

Tore reis oli. Hästi toredad inimesed olid. Tore oli elada peredes, kuna nad olid ülilahked ja sõbralikud. Kui koorid koos olid, siis oleks võinud teha algul võibolla mõned tutvumismängud. Kuid ilma nendeta olid ka kooride koosviibimised meeldivad.

Emotsioonid on võrratud. Inimesed olid nii sõbralikud. Esinemised kirikutes olid võimsad. Selle reisi jooksul tutvusin paljude uute ja huvitavate inimestega. Me tõesti võiksime seda iga aasta korrata.

Mulle meeldis see reis, sest terve koor sai omavahel väga sõbralikult läbi ning ka lähedasemaks. Huvitav oli kuulata teise riigi koore ning kõige põnevam oli anda workshopi Kuninglikus Muusikakoolis. Tore oli tutvustada ka eesti muusikat. Pere ütles pärast, et ainult eestlased oskavad oma runolaule nii võimsalt laulda.

Reis oli väga tore! Ma arvan, et nüüd hakkame rootsi murdes rääkima kõik. Vaba aega oleks küll ehk võinud rohkem olla. Ja kuigi meil oli idee järgi küllalt võimalusi teiste kooride inimestega tuttavaks saada, oleks see võinud kuidagi organiseeritum olla – a’la koos lõbustusparki, tutvumismängud, niisama mängud. Väga tore oli see, et teiste koori inimestega sai tuttavaks palju rohkem – tekkis see õige koori tunne. Aga muidu oli reis ülihästi organiseeritud. Selliseid reise peaks kindlasti veel korraldama. Ja meie koori kõik tähtsad ninad on olnud üliväga toredad, tublid ja lahked.

Rootsi – mmm... Superhästi organiseeritud vastuvõtt. Igas mõttes. k.a see, et vastuvõtjad koorid olid nii head (muusikaliselt), et tundus koguaeg, et tahad ka endast anda parima.

Reis Rootsi oli nii mitmekülgselt suurepärane. Esiteks sai Leelo koor tohutult esineda ja selle kaudu ka Eesti muusikat välismaal tutvustada. Teiseks said kõik lauljad endale tohutul hulgal uusi tutvusi. Oli äärmiselt meeldiv, et peale edukat Usedomi reisi ning seal tehtud tutvusi kõik mõeldud plaanid ja ideed ka tegelikult teoks said. Veel enam andis see koorile enesekindlust. Pärast iga kontserti leidus kuulajaid, kes tulid kiitma ning andsid positiivset tagasisidet. Leelo kooris kasvas ühtsustunne ning ka uued lauljad on nüüd täielikult „omad“. Reis ületas kõik mu ootused. Leelo reisid jätkavad oma vapustavat rida. Olen tõesti kõigile väga tänulik!

Äärmiselt tore reis oli, aeg möödus väga kiirelt. Kõik inimesed olid väga lahked, sai paljude huvitavate isikutega suhelda ning toredasti aega veeta. Võõrustavad pered olid väga abivalmid ning sõbralikud. Väga tore oli ise linna avastada ja metrooga seigelda. Väga tore reis oli, kurb hakkas alles lahkudes.

Emotsioonid on täiesti laes. Üldiselt võib öelda, et kõik meeldis. Nüüd on mul Stockholmis justkui teine kodu. Nad olid kõik suurepäraselt läbi mõelnud. Oli äärmiselt lahe tunda end mitte kui turistina vaid iseseisva kohalikuna. See oli väga lahe tunne. Sain uusi häid sõpru ja põnevaid tutvusi. Kõige jaoks oli tegelikult aega, kui ise veidigi tahtsid. Inimesed olid ülitoredad. Ühiskontserdi kava oli põnev ja väga hästi ülesehitatud. Juba teine suurepärane reis Leeloga! On äärmiselt kahju koorist lahkuda! Loodan veel kord Leeloga reisida!

Kooril on väga vaja ühisüritusi võõra katuse all, et rohkem õppida tundma üksteist ja õppida arvestama teistega ja tunda ennast osana kollektiivist. Emotsioone on nii palju, et raske on midagi kirja panna. Aitäh!

Kõigepealt – oli muidugi hästi tore! Tahaks ikka ära öelda, et me oleme ühed õnnelikud inimesed omades sellist sõpruskoori, kes meile nii vinged esinemispaigad ja kogu selle söögimajanduse organiseeris. Kahju veidi, et nendega kohe esimesel õhtul rohkem bond’ida ei saanud, alles viimastel päevadel saime ju rohkem kokku ja rohkem sõpradeks. Aga pole hullu, tulevikus näeme ehk jälle! Meie tiim oli muidugi super – viimaseks kontserdiks võtsime ikka uskumatult jõuvarud ei-tea-kust kokku, arvestades kui vähe me maganud olime viimasel kahel päeval. Väga tore, et Külli meid juba tundma õppima tuli!

Emotsioone on hetkel niivõrd palju, et keeruline on neid kirja panna. Eelmisel aastal Usedomis kohatud kooriga kohtumine oli pikisilmi oodatud. Meid võeti väga hästi vastu ning positiivne oli, et selle viie päeva jooksul oli meil 4 esinemist ning 1 workshop. Meie koori jaoks on selline võimalus eriliselt vajalik kogemus. Anda workshopi Kuninglikus Muusikaakadeemias oli tohutult motiveeriv ning Eesti kultuuri teistega jagada on alati tore. Muljeid on ikka nii palju, et neid on hetkel võimatu kirja panna. Ülihea reis.

Vastuvõtt oli väga soe. Majutus ja söök ja korraldus paistis välja, et meiega ollakse helded ja meie eest hoolitsetakse. Kahjuks ei saanud Rootsi kooriga nii palju aega koos veeta, kui oleks tahtnud – eks neil oli ju kool ja töö ja muud kohustused ka. Nägime linna – see oli väga ilus, tõesti meeldis. Väga tore, et oli aega jäetud iseseisvaks avastamiseks (päris palju ka). Väga ootan neid ka Eestisse (AF koori). Seltskonnast nii palju, et AF koorist me veel teadsime inimesi, aga teisest rootsi koorist kahjuks ei õppinud kedagi tundma. Tutvumismängud oleksid väga abiks olnud. Emotsioone on tegelikult palju, aga väsimus on suur. Reis oli tore. Leelo on tore.
Reis oli tore. Kiidan korraldajaid. Kõik sujus ilusti. Oli hea, et vaba aega linna avastada oli ja et saime kaardid. Kontserte oli täpselt parasjagu, tihedamalt ei oleks jaksanud, vähem oleks ka kuidagi nadi olnud. Süüa sai väga hästi! Super hea mõte oli meile ühistranspordi kaardid teha. Sai tunda ka tava stockholmlase elu ja olu (ja vabalt liikuda). Väga meeldis kodumajutus. Ja ma ei usu, et ma turistina korteripeole satuksin.

Olen õnnelik, et kunstilised ja muusikalised taotlused, mida olen kaua oodanud, lõpuks Leelo kooriga ilusa väljenduse leidsid. Oli soe ja hea kultuurivahetus, suurepärane vastuvõtt, imehästi organiseeritud rootslaste poolt. Mõned lauljad võiksid teada ja paremini hoida oma vokaalseid võimeid. Tänan kõiki Leelokaid nende möödunud aastate ja hetkede eest.

See Stockholmi reis oli üks mu parimaid reise üldse. Super hästi korraldatud! Tõeliselt vinge kogemus oli koos kahe rootsi kooriga muusikat teha. Samuti oli võõrustaja perekond super vinge ja ülitore, kes muutis terve sealoldud aja muretsemisvabaks, olles nagu ema. Kohtumised Rootsi koorilauljatega ehk koosviibimised jäid väga sügavalt meelde. Igal-juhul ma olen super õnnelik, et sain sellest osa. Nüüd olen kindel, et Leelosse tulla oli üks parimaid otsuseid. Kuigi olen väga uus selles kooris veel, tunnen, et dirigentide vahetus tuleb emotsiooni rikas. Kokkuvõttes tänan kõige eest.

Rootsi koori vastuvõtt oli nii soe ja sõbralik, justkui oleksime alles Usedomist tulnud. Süüa süüa süüa ... oli ilmselgelt reisi üks põhilauseid. Kurta ei saa, kõhud olid alati täis ja toit oli väga maitsev. Pere, kelle juures peatusime oli üleootuste vägev. Sai suheldud palju ja nad tegid olemise väga mugavaks. Viimase kontserdi emotsioon oli ... täpselt selline nagu vaja, kui viibid antud koorikoosseisuga viimast korda laval. Leidsime enda HINGE taaskord üles ning laulsime kogu VÄEST! On olnud väga toredad päevad ning kojusaabumine on positiivsete (ilmselt ka veidi nukrate) emotsioonide saatel. Palju jõudu!

Kahjutunne ja hea tunne korraga.11.10.2018
10.10.2018
10.10.2018
09.10.2018
05.10.2018
05.10.2018
03.10.2018
03.10.2018
02.10.2018
01.10.2018
01.10.2018
28.09.2018
28.09.2018
27.09.2018
26.09.2018
25.09.2018
19.09.2018
19.09.2018
17.09.2018
13.09.2018
11.09.2018
27.08.2018
24.08.2018
24.08.2018
24.08.2018
09.08.2018
06.08.2018
05.08.2018
20.07.2018
16.07.2018
10.07.2018
05.07.2018
04.07.2018
28.06.2018
19.06.2018
13.06.2018
06.06.2018
01.06.2018
31.05.2018
31.05.2018
25.05.2018
24.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
21.05.2018
21.05.2018
09.05.2018
07.05.2018
07.05.2018
07.05.2018
04.05.2018
04.05.2018
03.05.2018
30.04.2018
27.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
25.04.2018
16.04.2018
12.04.2018
10.04.2018
06.04.2018
06.04.2018
05.04.2018
29.03.2018
27.03.2018
27.03.2018
22.03.2018
21.03.2018
21.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
15.03.2018
15.03.2018
15.03.2018
15.03.2018
13.03.2018
12.03.2018
09.03.2018
09.03.2018
09.03.2018
08.03.2018
07.03.2018
06.03.2018
05.03.2018
01.03.2018
01.03.2018
28.02.2018
27.02.2018
26.02.2018
23.02.2018
22.02.2018
21.02.2018
20.02.2018
13.02.2018
09.02.2018
08.02.2018
08.02.2018
07.02.2018
07.02.2018
06.02.2018
05.02.2018
02.02.2018
25.01.2018
25.01.2018
25.01.2018
25.01.2018
24.01.2018
23.01.2018
20.01.2018
15.01.2018
09.01.2018
05.01.2018
19.12.2017
18.12.2017
15.12.2017
13.12.2017
13.12.2017
08.12.2017
07.12.2017
29.11.2017
28.11.2017
27.11.2017
27.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
17.11.2017
16.11.2017
16.11.2017
14.11.2017
13.11.2017
13.11.2017
10.11.2017
10.11.2017
09.11.2017
08.11.2017
06.11.2017
02.11.2017
02.11.2017
31.10.2017
27.10.2017
25.10.2017
16.10.2017
11.10.2017
10.10.2017
06.10.2017
04.10.2017
03.10.2017
28.09.2017
28.09.2017
27.09.2017
26.09.2017
26.09.2017
26.09.2017
25.09.2017
21.09.2017
20.09.2017
20.09.2017
14.09.2017
14.09.2017
08.09.2017
07.09.2017
06.09.2017
31.08.2017
29.08.2017
28.08.2017
23.08.2017
17.08.2017
14.08.2017
14.08.2017
11.08.2017
10.08.2017
08.08.2017
07.08.2017
07.08.2017
31.07.2017
31.07.2017
31.07.2017
31.07.2017
31.07.2017
10.07.2017
10.07.2017
05.07.2017
29.06.2017
27.06.2017
26.06.2017
21.06.2017
21.06.2017
16.06.2017
13.06.2017
13.06.2017
08.06.2017
31.05.2017
30.05.2017
29.05.2017
17.05.2017
17.05.2017
17.05.2017
15.05.2017
10.05.2017
08.05.2017
08.05.2017
03.05.2017
28.04.2017
26.04.2017
26.04.2017
22.04.2017
19.04.2017
18.04.2017
18.04.2017
17.04.2017
13.04.2017
12.04.2017
12.04.2017
11.04.2017
11.04.2017
06.04.2017
05.04.2017
31.03.2017
30.03.2017
29.03.2017
27.03.2017
27.03.2017
21.03.2017
21.03.2017
16.03.2017
10.03.2017
10.03.2017
03.03.2017
01.03.2017
28.02.2017
28.02.2017
23.02.2017
21.02.2017
20.02.2017
16.02.2017
14.02.2017
14.02.2017
08.02.2017
07.02.2017
06.02.2017
03.02.2017
01.02.2017
27.01.2017
27.01.2017
27.01.2017
27.01.2017
24.01.2017
23.01.2017
23.01.2017
23.01.2017
21.01.2017
18.01.2017
16.01.2017
13.01.2017
11.01.2017
10.01.2017
10.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
03.01.2017
03.01.2017
23.12.2016
21.12.2016
20.12.2016
14.12.2016
12.12.2016
12.12.2016
09.12.2016
06.12.2016
01.12.2016
01.12.2016
28.11.2016
28.11.2016
28.11.2016
25.11.2016
24.11.2016
21.11.2016
18.11.2016
17.11.2016
15.11.2016
14.11.2016
14.11.2016
09.11.2016
09.11.2016
08.11.2016
08.11.2016
07.11.2016
02.11.2016
02.11.2016
01.11.2016
27.10.2016
27.10.2016
27.10.2016
19.10.2016
11.10.2016
06.10.2016
05.10.2016
03.10.2016
30.09.2016
28.09.2016
27.09.2016
27.09.2016
27.09.2016
26.09.2016
26.09.2016
23.09.2016
22.09.2016
22.09.2016
22.09.2016
20.09.2016
20.09.2016
16.09.2016
15.09.2016
14.09.2016
13.09.2016
13.09.2016
06.09.2016
02.09.2016
02.09.2016
25.08.2016
24.08.2016
24.08.2016
24.08.2016
23.08.2016
22.08.2016
15.08.2016
03.08.2016
03.08.2016
02.08.2016
01.08.2016
01.08.2016
01.08.2016
30.06.2016
29.06.2016
18.06.2016
16.06.2016
16.06.2016
14.06.2016
14.06.2016
10.06.2016
09.06.2016
01.06.2016
01.06.2016
01.06.2016
30.05.2016
30.05.2016
30.05.2016
26.05.2016
26.05.2016
23.05.2016
23.05.2016
20.05.2016
18.05.2016
17.05.2016
16.05.2016
16.05.2016
16.05.2016
13.05.2016
13.05.2016
13.05.2016
12.05.2016
11.05.2016
10.05.2016
10.05.2016
09.05.2016
09.05.2016
09.05.2016
06.05.2016
06.05.2016
05.05.2016
02.05.2016
25.04.2016
18.04.2016
18.04.2016
14.04.2016
13.04.2016
12.04.2016
12.04.2016
11.04.2016
06.04.2016
06.04.2016
01.04.2016
30.03.2016
30.03.2016
30.03.2016
24.03.2016
24.03.2016
24.03.2016
22.03.2016
22.03.2016
17.03.2016
16.03.2016
16.03.2016
15.03.2016
15.03.2016
11.03.2016
11.03.2016
11.03.2016
09.03.2016
08.03.2016
08.03.2016
02.03.2016
23.02.2016
23.02.2016
22.02.2016
19.02.2016
18.02.2016
18.02.2016
17.02.2016
16.02.2016
11.02.2016
09.02.2016
09.02.2016
09.02.2016
05.02.2016
03.02.2016
29.01.2016
28.01.2016
28.01.2016
28.01.2016
26.01.2016
25.01.2016
23.01.2016
19.01.2016
15.01.2016
15.01.2016
13.01.2016
12.01.2016
11.01.2016
04.01.2016
04.01.2016
23.12.2015
21.12.2015
21.12.2015
18.12.2015
16.12.2015
16.12.2015
15.12.2015
15.12.2015
09.12.2015
07.12.2015
07.12.2015
01.12.2015
01.12.2015
25.11.2015
24.11.2015
24.11.2015
24.11.2015
20.11.2015
19.11.2015
19.11.2015
18.11.2015
18.11.2015
13.11.2015
13.11.2015
10.11.2015
09.11.2015
05.11.2015
05.11.2015
30.10.2015
29.10.2015
28.10.2015
28.10.2015
27.10.2015
27.10.2015
26.10.2015
26.10.2015
16.10.2015
14.10.2015
13.10.2015
12.10.2015
09.10.2015
08.10.2015
06.10.2015
05.10.2015
05.10.2015
02.10.2015
30.09.2015
28.09.2015
25.09.2015
25.09.2015
25.09.2015
25.09.2015
23.09.2015
21.09.2015
21.09.2015
21.09.2015
18.09.2015
15.09.2015
15.09.2015
14.09.2015
11.09.2015
11.09.2015
10.09.2015
10.09.2015
09.09.2015
04.09.2015
03.09.2015
31.08.2015
31.08.2015
28.08.2015
25.08.2015
25.08.2015
13.08.2015
11.08.2015
11.08.2015
10.08.2015
07.08.2015
06.08.2015
06.08.2015
22.07.2015
22.07.2015
21.07.2015
10.07.2015
02.07.2015
25.06.2015
19.06.2015
18.06.2015
16.06.2015
15.06.2015
15.06.2015
12.06.2015
11.06.2015
10.06.2015
09.06.2015
09.06.2015
09.06.2015
08.06.2015
05.06.2015
05.06.2015
03.06.2015
02.06.2015
29.05.2015
27.05.2015
25.05.2015
22.05.2015
21.05.2015
21.05.2015
20.05.2015
18.05.2015
14.05.2015
11.05.2015
11.05.2015
11.05.2015
11.05.2015
07.05.2015
05.05.2015
03.05.2015
30.04.2015
29.04.2015
27.04.2015
26.04.2015
26.04.2015
21.04.2015
17.04.2015
17.04.2015
16.04.2015
13.04.2015
10.04.2015
09.04.2015
08.04.2015
01.04.2015
31.03.2015
27.03.2015
27.03.2015
27.03.2015
23.03.2015
19.03.2015
18.03.2015
13.03.2015
13.03.2015
12.03.2015
11.03.2015
11.03.2015
05.03.2015
04.03.2015
27.02.2015
25.02.2015
25.02.2015
18.02.2015
17.02.2015
16.02.2015
12.02.2015
10.02.2015
09.02.2015
05.02.2015
05.02.2015
04.02.2015
04.02.2015
03.02.2015
30.01.2015
30.01.2015
29.01.2015
29.01.2015
28.01.2015
28.01.2015
28.01.2015
26.01.2015
19.01.2015
19.01.2015
12.01.2015
09.01.2015
19.12.2014
17.12.2014
16.12.2014
15.12.2014
08.12.2014
05.12.2014
05.12.2014
04.12.2014
01.12.2014
27.11.2014
25.11.2014
24.11.2014
19.11.2014
18.11.2014
17.11.2014
10.11.2014
10.11.2014
10.11.2014
10.11.2014
07.11.2014
07.11.2014
05.11.2014
04.11.2014
31.10.2014
31.10.2014
30.10.2014
30.10.2014
30.10.2014
24.10.2014
23.10.2014
22.10.2014
20.10.2014
20.10.2014
16.10.2014
16.10.2014
14.10.2014
08.10.2014
08.10.2014
07.10.2014
03.10.2014
02.10.2014
29.09.2014
26.09.2014
26.09.2014
25.09.2014
25.09.2014
25.09.2014
25.09.2014
22.09.2014
17.09.2014
17.09.2014
17.09.2014
17.09.2014
16.09.2014
10.09.2014
04.09.2014
03.09.2014
02.09.2014
02.09.2014
14.08.2014
14.08.2014
14.08.2014
12.08.2014
11.08.2014
11.08.2014
07.08.2014
07.08.2014
06.08.2014
04.08.2014
04.08.2014
04.08.2014
29.07.2014
23.07.2014
22.07.2014
19.07.2014
18.07.2014
15.07.2014
30.06.2014
25.06.2014
25.06.2014
25.06.2014
25.06.2014
25.06.2014
20.06.2014
19.06.2014
19.06.2014
18.06.2014
17.06.2014
11.06.2014
06.06.2014
05.06.2014
05.06.2014
03.06.2014
02.06.2014
02.06.2014
02.06.2014
30.05.2014
21.05.2014
19.05.2014
16.05.2014
15.05.2014
13.05.2014
12.05.2014
09.05.2014
08.05.2014
07.05.2014
06.05.2014
05.05.2014
30.04.2014
30.04.2014
30.04.2014
28.04.2014
23.04.2014
21.04.2014
21.04.2014
17.04.2014
16.04.2014
16.04.2014
14.04.2014
14.04.2014
14.04.2014
14.04.2014
09.04.2014
08.04.2014
07.04.2014
04.04.2014
04.04.2014
03.04.2014
03.04.2014
02.04.2014
02.04.2014
24.03.2014
24.03.2014
21.03.2014
20.03.2014
17.03.2014
14.03.2014
12.03.2014
12.03.2014
12.03.2014
11.03.2014
10.03.2014
03.03.2014
03.03.2014
03.03.2014
25.02.2014
21.02.2014
20.02.2014
17.02.2014
10.02.2014
10.02.2014
07.02.2014
06.02.2014
06.02.2014
31.01.2014
31.01.2014
31.01.2014
31.01.2014
28.01.2014
28.01.2014
27.01.2014
25.01.2014
23.01.2014
23.01.2014
15.01.2014
14.01.2014
09.01.2014
08.01.2014
06.01.2014
18.12.2013
12.12.2013
11.12.2013
10.12.2013
10.12.2013
09.12.2013
09.12.2013
01.12.2013
29.11.2013
21.11.2013
20.11.2013
19.11.2013
18.11.2013
18.11.2013
15.11.2013
15.11.2013
11.11.2013
08.11.2013
06.11.2013
01.11.2013
01.11.2013
29.10.2013
29.10.2013
21.10.2013
18.10.2013
16.10.2013
16.10.2013
15.10.2013
14.10.2013
14.10.2013
11.10.2013
11.10.2013
11.10.2013
10.10.2013
10.10.2013
10.10.2013
08.10.2013
08.10.2013
07.10.2013
01.10.2013
01.10.2013
30.09.2013
27.09.2013
27.09.2013
19.09.2013
17.09.2013
12.09.2013
10.09.2013
10.09.2013
05.09.2013
05.09.2013
02.09.2013
02.09.2013
26.08.2013
21.08.2013
15.08.2013
11.08.2013
11.08.2013
25.07.2013
24.07.2013
10.07.2013
10.07.2013
26.06.2013
20.06.2013
19.06.2013
18.06.2013
17.06.2013
17.06.2013
14.06.2013
13.06.2013
11.06.2013
10.06.2013
10.06.2013
06.06.2013
06.06.2013
04.06.2013
21.05.2013
21.05.2013
21.05.2013
21.05.2013
20.05.2013
20.05.2013
20.05.2013
20.05.2013
09.05.2013
08.05.2013
24.04.2013
23.04.2013
20.04.2013
19.04.2013
18.04.2013
15.04.2013
15.04.2013
11.04.2013
11.04.2013
09.04.2013
04.04.2013
27.03.2013
21.03.2013
14.03.2013
08.03.2013
08.03.2013
05.03.2013
18.02.2013
11.02.2013
07.02.2013
06.02.2013
29.01.2013
26.01.2013
14.01.2013
21.12.2012
21.12.2012
20.12.2012
20.12.2012
18.12.2012
12.12.2012
06.12.2012
05.12.2012
29.11.2012
27.11.2012
26.11.2012
23.11.2012
23.11.2012
22.11.2012
22.11.2012
22.11.2012
16.11.2012
14.11.2012
06.11.2012
02.11.2012
31.10.2012
31.10.2012
30.10.2012
29.10.2012
25.10.2012
24.10.2012
24.10.2012
23.10.2012
22.10.2012
22.10.2012
16.10.2012
15.10.2012
15.10.2012
12.10.2012
12.10.2012
09.10.2012
03.10.2012
03.10.2012
02.10.2012
01.10.2012
28.09.2012
27.09.2012
20.09.2012
29.08.2012
28.08.2012
27.08.2012
27.08.2012
22.08.2012
14.08.2012
10.08.2012
10.08.2012
10.08.2012
09.08.2012
23.07.2012
21.07.2012
20.07.2012
17.07.2012
10.07.2012
25.06.2012
22.06.2012
21.06.2012
14.06.2012
14.06.2012
11.06.2012
11.06.2012
06.06.2012
04.06.2012
29.05.2012
29.05.2012
29.05.2012
25.05.2012
24.05.2012
21.05.2012
21.05.2012
16.05.2012
15.05.2012
14.05.2012
05.05.2012
04.05.2012
04.05.2012
02.05.2012
27.04.2012
26.04.2012
24.04.2012
18.04.2012
18.04.2012
17.04.2012
16.04.2012
11.04.2012
11.04.2012
03.04.2012
02.04.2012
23.03.2012
21.03.2012
19.03.2012
12.03.2012
08.03.2012
01.03.2012
28.02.2012
20.02.2012
17.02.2012
16.02.2012
30.01.2012
23.12.2011
16.12.2011
16.12.2011
13.12.2011
09.12.2011
07.12.2011
06.12.2011
29.11.2011
28.11.2011
25.11.2011
23.11.2011
09.11.2011
02.11.2011
25.10.2011
24.10.2011
11.10.2011
10.10.2011
04.10.2011
04.10.2011
28.09.2011
28.09.2011
27.09.2011
22.09.2011
19.09.2011
20.07.2011
12.07.2011
05.07.2011
28.06.2011
16.06.2011
13.06.2011
09.06.2011
27.05.2011
17.05.2011
16.05.2011
29.04.2011
21.04.2011
18.04.2011
28.03.2011
28.03.2011
23.03.2011
07.02.2011
02.02.2011
01.02.2011
20.01.2011
12.12.2010
30.11.2010
01.10.2010

neidudekoor-leelo-jagab-siiraid-emotsioone-kontsertreisilt-stockholmi, Eesti Kooriühing Kooriühing kooriyhing, neidudekoor-leelo-jagab-siiraid-emotsioone-kontsertreisilt-stockholmi
Kuulutused

Kodulehe valmistamine: Amelia IT PartnerEESTI KOORIÜHING     Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn      Telefon: 627 44 51 & 627 44 50      Faks: 627 4459     kooriyhing@kooriyhing.ee     Avatud E-R: 9.00 - 17.00