EST ENG
Eesti Kooriühing
Uudiste arhiiv
Ürituste kalender
November 2019
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Peatselt toimumas
12.11 Peep Sarapiku mälestuskontsert
12.11 Eesti Filharmoonia Kammerkoori kontsert HINGUS
15.11 Kammerkoori Head Ööd, Vend hingedeaja kontsert ÄRKA, PÕHJATUUL...
16.11 Õhtuteenistus Kreegi õigeusu laulude kogumikust
16.11 Tartu Ülikooli kammerkoori kontsert KUULA VALGUSEST IMELIST JUTTU

CANZONEGA Hiinas

Teisipäeva 13. nov. keskpäeval maandus Tallinnas lennuk, mis tõi Hiinast koju 40 Canzone tüdrukut ja nende dirigendid. Kuue päeva sisse mahtus uskumatu hulk erinevaid tegemisi ja nendest saadud emotsioone – olgu alljärgnev siis lühikeseks kokkuvõtteks pikast reisist. 

Eellugu 

Riva del Garda koorifestivalil möödunud aasta oktoobris saab Canzone F4 kategoorias (folkloorikategooria laste- ja noortekoorid) kulddiplomi 22.67 punktiga – ühtlasi on see kuue osalenud koori tulemustest parim ning seega rändab auhind koos meiega Haapsallu. Mõni kuu hiljem tuleb kutse osaleda Hiina koorikonkursil. Algavad lõputuna näivad ettevalmistused, millest kõige rahulikumalt kulgeb laulude õppimine. Mida lähemale jõuab festival, seda võimsamaks muutub meilide hulk Ulrika postkastis ning kõikvõimalike paberite virn Karini töölaual. Sõidueelsete nädalate mobiilihelina taga on reeglina teine dirigent, kes OTSEKOHE peab midagi koostama, saatma, otsustama, viima või tooma... Meile eneselegi ootamatult on meist saanud raamatupidajad, reisijuhid, sekretärid, stilistid, nõustajad, kassapidajad - endiselt oleme ka pisut koorijuhid. 

1st Guangzhou International Open Competition 

Võistlus käib 11 kategoorias. Meie valitud folkloorikategoorias osaleb kokku 17 koori, kellest vaid 3 on vanuseliselt meie masti, ülejäänud täiskasvanute koorid. 16 osalejat on Aasia regioonist: Hiinast, Indoneesiast, Malaisiast, Filipiinidelt; vaid Canzone esindab muud maailma.
Vastavalt rahvusvahelistele kokkulepetele hindab źürii nii kooride tehnikat kui ka artistlikkust. Alates 0,5 punktist jagatakse pronksdiplomeid, 10.5 ning enam punkti annab õiguse hõbediplomile ning tulemus alates 20.5 punktist saab premeeritud kulddiplomiga. Igat värvi diplomitele lisatakse ka tase I-X. Canzone 22,70 punkti annab III taseme kulddiplomi. Selle tulemusega jagame folkloorikategoorias 2.-3. kohta Mercu Buana Ülikooli koori järel. 

Võiduga lõppenud sündmused 

Meie lend Tallinnast Helsinkisse ning sealt edasi Hongkongi möödub peaaegu rahulikult: mitmed lauljad tõusevad sõna otseses mõttes taevastesse kõrgustesse elus esimest korda. Mõni talub seda vapralt ja vaikides, teine naabri kätt pigistades, kolmas kiljudes – kohale jõuavad kõik. Hongkongis ootab meid buss koos reisisaatja Coco`ga ja sõit Hiina piiripunkti võib alata. 40 minutit hiljem haarame oma kotid, lehvitame lahkuvale bussile ning võtame suuna piiripunkti poole. Ja siis juhtub see, mida olen kõige enam kartnud – ühel meist on pass kadunud. Coco kinnitab, et võimalus minna edasi või siis tagasi on ilma dokumendita võimatu ning paraku tuleb sellel piigal jääda Hongkongi. Mõte töötab palavikuliselt, et saabunud kaoses mingigi mõistlik lahendus leida. Tunnijagu hiljem saabub päästev kõne bussijuhilt, kes kadunud dokumendi kuskilt pingivahest siiski leiab. „Kallis kadunuke“ tuuakse taksoga ära ning koor võib täies koosseisus edasi liikuda. Guangzhousse jõuame hilisel õhtutunnil.
Oleme õnnelikult küll kohal, et 43 riigi hulgas edukalt oma kava esitada, kuid lauljate tervislik olukord on pehmelt öeldes masendav. Kolmandik koorist köhib – üks ühel, teine teisel hetkel, aga köhafoon on pidev. Mitmed hoiavad oma kehatemperatuuri normis vaid rohtude abil, osadele on algusest peale vastuvõetamatud kohalikud lõhnad ja maitsed. Mõni tund enne meie ülesastumist teeme viimase uskumatult rõõmutu proovi. Mitmed tunnevad end nii halvasti, et eelistavad seismise asemel istuda. Akna taga seab end sisse üks paljudest Indoneesia kooridest ning alustab suure hoone võlvide all oma hääleharjutusi võimsusega, mis tundub maju kohapealt liigutavat... Meie väiksed armsad tüdrukud muutuvad näost veel blondimaks ning vajuvad lausa kössi. Vist kõik mõtlevad sel hetkel, et kuhu ja miks me küll tulime.
Enne esinemiskleitidesse pugemist lebab kogu koor põrandal. Ja siis saabub aeg püünele ronida. SEE koor ei ole haige ega õnnetu ega jõuetu. SEE koor annab endast parima: silm särab, puus nõksub ja kaunis heledahäälne laul kõlab üle saali. See on võit iseenda üle.
Rahvusvaheline konkurss tähendab lauljatele mitte ainult enda esitlemist, vaid ka teiste maade kooride kuulamist, ühiseid kontserte, tutvumisi teiste kultuuride ja traditsioonidega. Otsime võimalusi teiste kooride kuulamiseks, kuid mitte kuskile ei ole võimalik saada 42 piletit. Toimuvad üsna emotsionaalsed läbirääkimised korraldajatega, mille tulemusel saame 42 (!!!) tasuta piletit galakontserdile, kus esinevad jazz-, pop- ja folkkategoorias rahalisele preemiale võistelnud koorid ja ansamblid Ameerikast, Indoneesiast, Austriast, Saksamaalt. Kontsert on äge! Oleme vaimustunud Indoneesia koori suurepärasest esinemisest ja austerlaste kvarteti vapustavast lihtsusest. Sellest kontserdist osasaamine vääris võitlust.
Midagi kuulda, midagi näha – ega rohkem ju mõne päeva sisse ka mahu. Ise linna avastada nagu me Gardas seda tegime, on Guangzhou mõõtmeid (100 km põhjast lõunasse ja 100 km idast läände) ning meie hiina keele kesist tundmist arvestades võimatu. Seega tellime juba varakult giidiga linnatuurid, ühe lühema ning teise pikema. Nende sõitude abil saame pisutki aimu Hiinast: kaeda templit, jalutada hiina aias, teha lühivisiit 500-aasta vanusesse portselani valmistamise külla, nautida jalutuskäiku jõe kallastel, kus kunagi asusid vaid rikkamate hiinlaste majapidamised; näha võistluskunstide demonstratsiooni ning lõvitantsu kui üht iidset vana Hiina traditsiooni.
Eriti emotsionaalsed sündmused
Peale konkursikava esitamist palume end viia kuskile kaunisse kohta jalutama. Meie koori saatev vabatahtlik, Hiina üliõpilane Scott ja bussijuht otsustavad meid viia jõeäärsele promenaadile. Milline kaunis koht! Ümber liiguvad (s.t. võimlevad, tantsivad, tegelevad võistluskunstidega jne.) kohalikud elanikud. Istume lõpuks ühel väljakul soojas Hiinamaa õhtus ja jälgime võisluskunstide harrastajaid ja pildistame imearmsaid väikseid lapsi. Kohalikud naised uurivad meie saatjalt, kes me oleme. Meil palutakse laulda, mida me suurima rõõmuga ka teeme. Ja siis tantsivad mitukümmend kohalikku naist meile tänutäheks! Vapustav!
Autasustamistseremoonia eel väljume sööklast, mille esine on tavaliselt tühi. Nüüd on selle platsi täitnud üks Indoneesia koor. Laul, pillimäng ja tantsimine on tõeliselt päikselised. Järgmisel hetkel on Canzone tüdrukud ja dirigendid indoneeslastega koos tantsimas ja laulmas. Pidu kogub tuure ja saavutab haripunkti, kui lagedale ilmuvad nii meie kui ka indoneeslaste suured rahvuslipud. Möödujatel jääb üle vaid kadestada, sest siin on toimunud tõeline teineteiseleidmine!
Õhtune laevasõit Pearl Riveril toimub koos järgmise Indoneesia kooriga. Väga kaunilt valgustatud ehitised hoiavad tähelepanu mõnda aega vaid mööduvatel vaadetel, kuid siis hakkavad kaks seltskonda omavahel suhtlema. Eestlastel palutakse laulda ja seda me ju ometi oskame ja tahame! Edasi toimub meeleolukas ühislaulmine ja tantsimine.
Igasse päeva jätkus mõni arusaamatus. Valmisolek number 1 alati ja igal hetkel. Ja siis lõpuks on aeg nii kaugel, et jäänud on veel vaid pikk ekskursioonipäev. Hingame Ulrikaga juba kergendatult, kuni koputuseni uksel. Ukseavas seisev Canzone laulja Gritten teatab, et midagi on all juhtunud ja dirigendid peavad ruttu kohale tulema. Sel hetkel tunneme jõuetust: jälle! Lähme löödult alla ja seal nad seisavad, meie Canzone piigad, ja laulavad : „Me täname!“. Saame endile pähe papist torumütsid ja nutame. Kohe korralikult! Siis järgnevad kallistused, imemaitsvate tortide tükeldamine ja ülikiire söömine. Pingelangus on täielik!
Scott on meie koori vabatahtlik. Päriselus õpib ta Guangzhou ülikoolis inglise keelt, konkursi ajal liigub satelliidina meiega kaasas, isegi elab meiega ühes hotellis. Alguses on ta üsna kohmetu – vastutus välismaalaste eest on ilmselgelt talle väga raske ülesanne. Ta on hädas, kui me jalutades laiali valgume või bussile tulekuga hiljaks jääme. Lõpuks saab temast aga tõeliselt tore kaaslane, kes peab meile nii ilusa lahkumiskõne, et võtame aplausi kohe põhjalikult ette. Kui viimasel päeval igale tüdrukule Scotti ja tema sõbra poolt õnnetoov kaelaehe kingitakse, kutsume Scotti juba oma koori laulma. Või vähemalt Eestisse külla. Ka üks meie kaasavõetud Eesti lippudest jääb talle meenutama meie ühiseid päevi. 

Järelsõna 

Mõni päev kogu sellest sündmuste virrvarrist on möödas, lapsed vanematele tagasi antud ning esimesed magusad uned oma voodis magatud. Üks tõeliselt emotsionaalne ja edukas üritus on selja taga. Võin julgelt kinnitada, et tüdrukud hüppasid küll üle oma varju! Ja nüüd üritavad nad samasuguse kangelaslikkusega oma tegemata kooliülesannetega toime tulla. 

Üks lapsevanem saatis dirigentidele meili: „Tänan laste maailmapildi avardamise eest ja julguse eest suurelt unistada“. Nii kaunilt ei ole kunagi varem tänatud. On ütlemata hea teada, et mõistetakse, et sellise ürituse kasutegur ei seisne vaid saadud punktides. Meie heledanahaliste tüdrukute pildid läksid väga paljudesse Aasia riikide kodudesse ja ehk läheb mõnigi neist pildiomanikest kaardi juurde ning vaatab, kus asub see müstiline Eesti. Ja küllap on mitmed meie lauljad endale üsna täpselt selgeks teinud Indoneesia asukoha. See on kindlasti paik, mille käekäiku jälgitakse ja kuhu tulevikus ehk reisima minnakse. 

Karin Lükk-Raudsepp09.11.2018
09.11.2018
08.11.2018
07.11.2018
06.11.2018
30.10.2018
22.10.2018
17.10.2018
17.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
11.10.2018
10.10.2018
10.10.2018
09.10.2018
05.10.2018
05.10.2018
03.10.2018
03.10.2018
02.10.2018
01.10.2018
01.10.2018
28.09.2018
28.09.2018
27.09.2018
26.09.2018
25.09.2018
19.09.2018
19.09.2018
17.09.2018
13.09.2018
11.09.2018
27.08.2018
24.08.2018
24.08.2018
24.08.2018
09.08.2018
06.08.2018
05.08.2018
20.07.2018
16.07.2018
10.07.2018
05.07.2018
04.07.2018
28.06.2018
19.06.2018
13.06.2018
06.06.2018
01.06.2018
31.05.2018
31.05.2018
25.05.2018
24.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
21.05.2018
21.05.2018
09.05.2018
07.05.2018
07.05.2018
07.05.2018
04.05.2018
04.05.2018
03.05.2018
30.04.2018
27.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
25.04.2018
16.04.2018
12.04.2018
10.04.2018
06.04.2018
06.04.2018
05.04.2018
29.03.2018
27.03.2018
27.03.2018
22.03.2018
21.03.2018
21.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
15.03.2018
15.03.2018
15.03.2018
15.03.2018
13.03.2018
12.03.2018
09.03.2018
09.03.2018
09.03.2018
08.03.2018
07.03.2018
06.03.2018
05.03.2018
01.03.2018
01.03.2018
28.02.2018
27.02.2018
26.02.2018
23.02.2018
22.02.2018
21.02.2018
20.02.2018
13.02.2018
09.02.2018
08.02.2018
08.02.2018
07.02.2018
07.02.2018
06.02.2018
05.02.2018
02.02.2018
25.01.2018
25.01.2018
25.01.2018
25.01.2018
24.01.2018
23.01.2018
20.01.2018
15.01.2018
09.01.2018
05.01.2018
19.12.2017
18.12.2017
15.12.2017
13.12.2017
13.12.2017
08.12.2017
07.12.2017
29.11.2017
28.11.2017
27.11.2017
27.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
17.11.2017
16.11.2017
16.11.2017
14.11.2017
13.11.2017
13.11.2017
10.11.2017
10.11.2017
09.11.2017
08.11.2017
06.11.2017
02.11.2017
02.11.2017
31.10.2017
27.10.2017
25.10.2017
16.10.2017
11.10.2017
10.10.2017
06.10.2017
04.10.2017
03.10.2017
28.09.2017
28.09.2017
27.09.2017
26.09.2017
26.09.2017
26.09.2017
25.09.2017
21.09.2017
20.09.2017
20.09.2017
14.09.2017
14.09.2017
08.09.2017
07.09.2017
06.09.2017
31.08.2017
29.08.2017
28.08.2017
23.08.2017
17.08.2017
14.08.2017
14.08.2017
11.08.2017
10.08.2017
08.08.2017
07.08.2017
07.08.2017
31.07.2017
31.07.2017
31.07.2017
31.07.2017
31.07.2017
10.07.2017
10.07.2017
05.07.2017
29.06.2017
27.06.2017
26.06.2017
21.06.2017
21.06.2017
16.06.2017
13.06.2017
13.06.2017
08.06.2017
31.05.2017
30.05.2017
29.05.2017
17.05.2017
17.05.2017
17.05.2017
15.05.2017
10.05.2017
08.05.2017
08.05.2017
03.05.2017
28.04.2017
26.04.2017
26.04.2017
22.04.2017
19.04.2017
18.04.2017
18.04.2017
17.04.2017
13.04.2017
12.04.2017
12.04.2017
11.04.2017
11.04.2017
06.04.2017
05.04.2017
31.03.2017
30.03.2017
29.03.2017
27.03.2017
27.03.2017
21.03.2017
21.03.2017
16.03.2017
10.03.2017
10.03.2017
03.03.2017
01.03.2017
28.02.2017
28.02.2017
23.02.2017
21.02.2017
20.02.2017
16.02.2017
14.02.2017
14.02.2017
08.02.2017
07.02.2017
06.02.2017
03.02.2017
01.02.2017
27.01.2017
27.01.2017
27.01.2017
27.01.2017
24.01.2017
23.01.2017
23.01.2017
23.01.2017
21.01.2017
18.01.2017
16.01.2017
13.01.2017
11.01.2017
10.01.2017
10.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
03.01.2017
03.01.2017
23.12.2016
21.12.2016
20.12.2016
14.12.2016
12.12.2016
12.12.2016
09.12.2016
06.12.2016
01.12.2016
01.12.2016
28.11.2016
28.11.2016
28.11.2016
25.11.2016
24.11.2016
21.11.2016
18.11.2016
17.11.2016
15.11.2016
14.11.2016
14.11.2016
09.11.2016
09.11.2016
08.11.2016
08.11.2016
07.11.2016
02.11.2016
02.11.2016
01.11.2016
27.10.2016
27.10.2016
27.10.2016
19.10.2016
11.10.2016
06.10.2016
05.10.2016
03.10.2016
30.09.2016
28.09.2016
27.09.2016
27.09.2016
27.09.2016
26.09.2016
26.09.2016
23.09.2016
22.09.2016
22.09.2016
22.09.2016
20.09.2016
20.09.2016
16.09.2016
15.09.2016
14.09.2016
13.09.2016
13.09.2016
06.09.2016
02.09.2016
02.09.2016
25.08.2016
24.08.2016
24.08.2016
24.08.2016
23.08.2016
22.08.2016
15.08.2016
03.08.2016
03.08.2016
02.08.2016
01.08.2016
01.08.2016
01.08.2016
30.06.2016
29.06.2016
18.06.2016
16.06.2016
16.06.2016
14.06.2016
14.06.2016
10.06.2016
09.06.2016
01.06.2016
01.06.2016
01.06.2016
30.05.2016
30.05.2016
30.05.2016
26.05.2016
26.05.2016
23.05.2016
23.05.2016
20.05.2016
18.05.2016
17.05.2016
16.05.2016
16.05.2016
16.05.2016
13.05.2016
13.05.2016
13.05.2016
12.05.2016
11.05.2016
10.05.2016
10.05.2016
09.05.2016
09.05.2016
09.05.2016
06.05.2016
06.05.2016
05.05.2016
02.05.2016
25.04.2016
18.04.2016
18.04.2016
14.04.2016
13.04.2016
12.04.2016
12.04.2016
11.04.2016
06.04.2016
06.04.2016
01.04.2016
30.03.2016
30.03.2016
30.03.2016
24.03.2016
24.03.2016
24.03.2016
22.03.2016
22.03.2016
17.03.2016
16.03.2016
16.03.2016
15.03.2016
15.03.2016
11.03.2016
11.03.2016
11.03.2016
09.03.2016
08.03.2016
08.03.2016
02.03.2016
23.02.2016
23.02.2016
22.02.2016
19.02.2016
18.02.2016
18.02.2016
17.02.2016
16.02.2016
11.02.2016
09.02.2016
09.02.2016
09.02.2016
05.02.2016
03.02.2016
29.01.2016
28.01.2016
28.01.2016
28.01.2016
26.01.2016
25.01.2016
23.01.2016
19.01.2016
15.01.2016
15.01.2016
13.01.2016
12.01.2016
11.01.2016
04.01.2016
04.01.2016
23.12.2015
21.12.2015
21.12.2015
18.12.2015
16.12.2015
16.12.2015
15.12.2015
15.12.2015
09.12.2015
07.12.2015
07.12.2015
01.12.2015
01.12.2015
25.11.2015
24.11.2015
24.11.2015
24.11.2015
20.11.2015
19.11.2015
19.11.2015
18.11.2015
18.11.2015
13.11.2015
13.11.2015
10.11.2015
09.11.2015
05.11.2015
05.11.2015
30.10.2015
29.10.2015
28.10.2015
28.10.2015
27.10.2015
27.10.2015
26.10.2015
26.10.2015
16.10.2015
14.10.2015
13.10.2015
12.10.2015
09.10.2015
08.10.2015
06.10.2015
05.10.2015
05.10.2015
02.10.2015
30.09.2015
28.09.2015
25.09.2015
25.09.2015
25.09.2015
25.09.2015
23.09.2015
21.09.2015
21.09.2015
21.09.2015
18.09.2015
15.09.2015
15.09.2015
14.09.2015
11.09.2015
11.09.2015
10.09.2015
10.09.2015
09.09.2015
04.09.2015
03.09.2015
31.08.2015
31.08.2015
28.08.2015
25.08.2015
25.08.2015
13.08.2015
11.08.2015
11.08.2015
10.08.2015
07.08.2015
06.08.2015
06.08.2015
22.07.2015
22.07.2015
21.07.2015
10.07.2015
02.07.2015
25.06.2015
19.06.2015
18.06.2015
16.06.2015
15.06.2015
15.06.2015
12.06.2015
11.06.2015
10.06.2015
09.06.2015
09.06.2015
09.06.2015
08.06.2015
05.06.2015
05.06.2015
03.06.2015
02.06.2015
29.05.2015
27.05.2015
25.05.2015
22.05.2015
21.05.2015
21.05.2015
20.05.2015
18.05.2015
14.05.2015
11.05.2015
11.05.2015
11.05.2015
11.05.2015
07.05.2015
05.05.2015
03.05.2015
30.04.2015
29.04.2015
27.04.2015
26.04.2015
26.04.2015
21.04.2015
17.04.2015
17.04.2015
16.04.2015
13.04.2015
10.04.2015
09.04.2015
08.04.2015
01.04.2015
31.03.2015
27.03.2015
27.03.2015
27.03.2015
23.03.2015
19.03.2015
18.03.2015
13.03.2015
13.03.2015
12.03.2015
11.03.2015
11.03.2015
05.03.2015
04.03.2015
27.02.2015
25.02.2015
25.02.2015
18.02.2015
17.02.2015
16.02.2015
12.02.2015
10.02.2015
09.02.2015
05.02.2015
05.02.2015
04.02.2015
04.02.2015
03.02.2015
30.01.2015
30.01.2015
29.01.2015
29.01.2015
28.01.2015
28.01.2015
28.01.2015
26.01.2015
19.01.2015
19.01.2015
12.01.2015
09.01.2015
19.12.2014
17.12.2014
16.12.2014
15.12.2014
08.12.2014
05.12.2014
05.12.2014
04.12.2014
01.12.2014
27.11.2014
25.11.2014
24.11.2014
19.11.2014
18.11.2014
17.11.2014
10.11.2014
10.11.2014
10.11.2014
10.11.2014
07.11.2014
07.11.2014
05.11.2014
04.11.2014
31.10.2014
31.10.2014
30.10.2014
30.10.2014
30.10.2014
24.10.2014
23.10.2014
22.10.2014
20.10.2014
20.10.2014
16.10.2014
16.10.2014
14.10.2014
08.10.2014
08.10.2014
07.10.2014
03.10.2014
02.10.2014
29.09.2014
26.09.2014
26.09.2014
25.09.2014
25.09.2014
25.09.2014
25.09.2014
22.09.2014
17.09.2014
17.09.2014
17.09.2014
17.09.2014
16.09.2014
10.09.2014
04.09.2014
03.09.2014
02.09.2014
02.09.2014
14.08.2014
14.08.2014
14.08.2014
12.08.2014
11.08.2014
11.08.2014
07.08.2014
07.08.2014
06.08.2014
04.08.2014
04.08.2014
04.08.2014
29.07.2014
23.07.2014
22.07.2014
19.07.2014
18.07.2014
15.07.2014
30.06.2014
25.06.2014
25.06.2014
25.06.2014
25.06.2014
25.06.2014
20.06.2014
19.06.2014
19.06.2014
18.06.2014
17.06.2014
11.06.2014
06.06.2014
05.06.2014
05.06.2014
03.06.2014
02.06.2014
02.06.2014
02.06.2014
30.05.2014
21.05.2014
19.05.2014
16.05.2014
15.05.2014
13.05.2014
12.05.2014
09.05.2014
08.05.2014
07.05.2014
06.05.2014
05.05.2014
30.04.2014
30.04.2014
30.04.2014
28.04.2014
23.04.2014
21.04.2014
21.04.2014
17.04.2014
16.04.2014
16.04.2014
14.04.2014
14.04.2014
14.04.2014
14.04.2014
09.04.2014
08.04.2014
07.04.2014
04.04.2014
04.04.2014
03.04.2014
03.04.2014
02.04.2014
02.04.2014
24.03.2014
24.03.2014
21.03.2014
20.03.2014
17.03.2014
14.03.2014
12.03.2014
12.03.2014
12.03.2014
11.03.2014
10.03.2014
03.03.2014
03.03.2014
03.03.2014
25.02.2014
21.02.2014
20.02.2014
17.02.2014
10.02.2014
10.02.2014
07.02.2014
06.02.2014
06.02.2014
31.01.2014
31.01.2014
31.01.2014
31.01.2014
28.01.2014
28.01.2014
27.01.2014
25.01.2014
23.01.2014
23.01.2014
15.01.2014
14.01.2014
09.01.2014
08.01.2014
06.01.2014
18.12.2013
12.12.2013
11.12.2013
10.12.2013
10.12.2013
09.12.2013
09.12.2013
01.12.2013
29.11.2013
21.11.2013
20.11.2013
19.11.2013
18.11.2013
18.11.2013
15.11.2013
15.11.2013
11.11.2013
08.11.2013
06.11.2013
01.11.2013
01.11.2013
29.10.2013
29.10.2013
21.10.2013
18.10.2013
16.10.2013
16.10.2013
15.10.2013
14.10.2013
14.10.2013
11.10.2013
11.10.2013
11.10.2013
10.10.2013
10.10.2013
10.10.2013
08.10.2013
08.10.2013
07.10.2013
01.10.2013
01.10.2013
30.09.2013
27.09.2013
27.09.2013
19.09.2013
17.09.2013
12.09.2013
10.09.2013
10.09.2013
05.09.2013
05.09.2013
02.09.2013
02.09.2013
26.08.2013
21.08.2013
15.08.2013
11.08.2013
11.08.2013
25.07.2013
24.07.2013
10.07.2013
10.07.2013
26.06.2013
20.06.2013
19.06.2013
18.06.2013
17.06.2013
17.06.2013
14.06.2013
13.06.2013
11.06.2013
10.06.2013
10.06.2013
06.06.2013
06.06.2013
04.06.2013
21.05.2013
21.05.2013
21.05.2013
21.05.2013
20.05.2013
20.05.2013
20.05.2013
20.05.2013
09.05.2013
08.05.2013
24.04.2013
23.04.2013
20.04.2013
19.04.2013
18.04.2013
15.04.2013
15.04.2013
11.04.2013
11.04.2013
09.04.2013
04.04.2013
27.03.2013
21.03.2013
14.03.2013
08.03.2013
08.03.2013
05.03.2013
18.02.2013
11.02.2013
07.02.2013
06.02.2013
29.01.2013
26.01.2013
14.01.2013
21.12.2012
21.12.2012
20.12.2012
20.12.2012
18.12.2012
12.12.2012
06.12.2012
05.12.2012
29.11.2012
27.11.2012
26.11.2012
23.11.2012
23.11.2012
22.11.2012
22.11.2012
22.11.2012
16.11.2012
14.11.2012
06.11.2012
02.11.2012
31.10.2012
31.10.2012
30.10.2012
29.10.2012
25.10.2012
24.10.2012
24.10.2012
23.10.2012
22.10.2012
22.10.2012
16.10.2012
15.10.2012
15.10.2012
12.10.2012
12.10.2012
09.10.2012
03.10.2012
03.10.2012
02.10.2012
01.10.2012
28.09.2012
27.09.2012
20.09.2012
29.08.2012
28.08.2012
27.08.2012
27.08.2012
22.08.2012
14.08.2012
10.08.2012
10.08.2012
10.08.2012
09.08.2012
23.07.2012
21.07.2012
20.07.2012
17.07.2012
10.07.2012
25.06.2012
22.06.2012
21.06.2012
14.06.2012
14.06.2012
11.06.2012
11.06.2012
06.06.2012
04.06.2012
29.05.2012
29.05.2012
29.05.2012
25.05.2012
24.05.2012
21.05.2012
21.05.2012
16.05.2012
15.05.2012
14.05.2012
05.05.2012
04.05.2012
04.05.2012
02.05.2012
27.04.2012
26.04.2012
24.04.2012
18.04.2012
18.04.2012
17.04.2012
16.04.2012
11.04.2012
11.04.2012
03.04.2012
02.04.2012
23.03.2012
21.03.2012
19.03.2012
12.03.2012
08.03.2012
01.03.2012
28.02.2012
20.02.2012
17.02.2012
16.02.2012
30.01.2012
23.12.2011
16.12.2011
16.12.2011
13.12.2011
09.12.2011
07.12.2011
06.12.2011
29.11.2011
28.11.2011
25.11.2011
23.11.2011
09.11.2011
02.11.2011
25.10.2011
24.10.2011
11.10.2011
10.10.2011
04.10.2011
04.10.2011
28.09.2011
28.09.2011
27.09.2011
22.09.2011
19.09.2011
20.07.2011
12.07.2011
05.07.2011
28.06.2011
16.06.2011
13.06.2011
09.06.2011
27.05.2011
17.05.2011
16.05.2011
29.04.2011
21.04.2011
18.04.2011
28.03.2011
28.03.2011
23.03.2011
07.02.2011
02.02.2011
01.02.2011
20.01.2011
12.12.2010
30.11.2010
01.10.2010

canzonega-hiinas, Eesti Kooriühing Kooriühing kooriyhing, canzonega-hiinas
Kuulutused

Kodulehe valmistamine: Amelia IT PartnerEESTI KOORIÜHING     Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn      Telefon: 627 44 51 & 627 44 50      Faks: 627 4459     kooriyhing@kooriyhing.ee     Avatud E-R: 9.00 - 17.00