EST ENG
Eesti Kooriühing
LTP tegevustoetus
LTP arendusstipendium 2015
Kooride saavutused
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008
  2007
  2006
  2005
  2003
  2004
  2002
  2001
Kooriühingu infokiri
Noodid ja plaadid
Ürituste kalender
Juuli 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Peatselt toimumas
02.08 Muusikalavastus SUIDSUSANNASÜMFOONIA
04.08 Muusikalavastus Suidsusannasümfoonia
05.08 Loomelabor 2019
17.08 Vaba rahva laul 2019
19.08 XXXVI koorijuhtide ja muusikaõpetajate seminarlaager Räpinas


Konkurssidel auhinnalistele kohtadele tulnud koorid, puhkpilliorkestrid ja dirigendid 2019. aastal (Kooriühingu andmetel)


1. EMLS üle-eestiline poistekoor KALEV (dirigendid Kuldar Schüts ja Indrek Vijard) – III koht XVI rahvusvahelisel koorifestivalil „Tallinn 2019“ poistekooride kategoorias

2. Eesti Noorte Segakoor (dirigent Silja Uhs) – I koht rahvamuusika kategoorias XVI rahvusvahelisel koorifestivalil „Tallinn 2019“ rahvamuusika kategoorias

3. Kammerkoor Encore (dirigent Karin Kuulpak) – III koht XVI rahvusvahelisel koorifestivalil „Tallinn 2019“ kammerkooride kategoorias

4. Kammernaiskoor Sireen (dirigent Nele Erastus) – II koht XVI rahvusvahelisel koorifestivalil „Tallinn 2019“ nais- ja meeskooride kategoorias

5. Pärnu Muusikakooli noortekoor Argentum Vox (dirigent Toomas Voll) – III koht ja kulddiplom VIII rahvusvahelisel koorifestivalil Gdanskis noortekooride kategoorias

6. Tabasalu MA-MU lastekoor (dirigent Piret Puusta) – II taseme preemia ja IV koht rahvusvahelisel koorifestivalil „Golden Voices of Montserrat“ Hispaanias

7. Tallinna Huvikeskus Kullo tütarlastekoor Ellerhein (dirigent Ingrid Kõrvits) –
• I koht, kuldmedal ja kulddiplom VIII rahvusvahelisel koorifestivalil Gdanskis noortekooride kategoorias
• II koht XVI rahvusvahelisel koorifestivalil „Tallinn 2019“ noortekooride kategoorias
• I/II koht XVI rahvusvahelisel koorifestivalil „Tallinn 2019“ kaasaegse muusika kategoorias
8. Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaste Naiskoor (dirigent Andres Heinapuu) – I koht ja kulddiplom VI rahvusvahelisel koorifestivalil Hoi Anis (Vietnam) nais-ja meeskooride B-kategoorias

9. Tallinna Ülikooli meeskoori ja EMLS üle-eestilise poistekoori KALEV ühendmeeskoor (dirigent Indrek Vijard) – III koht XVI rahvusvahelisel koorifestivalil „Tallinn 2019“ nais- ja meeskooride kategoorias

10. Tartu neidudekoor Kurekell (dirigent Vilve Maide) - III koht XVI rahvusvahelisel koorifestivalil „Tallinn 2019“ noortekooride kategoorias

11. Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor (dirigent Triin Koch) – kolm esikohta ja kulddiplomid VI rahvusvahelisel koorifestivalil Hoi Anis (Vietnam)nais-ja meeskooride A-kategoorias, rahvamuusika kategoorias ja vaimuliku muusika kategoorias

12. Vanalinna Muusikamaja tütarlastekoor (dirigent Maarja Soone) – II koht, kulddiplom ja parima dirigendi eripreemia VIII rahvusvahelisel koorifestivalil Gdanskis noortekooride kategoorias



kooride-saavutused, Eesti Kooriühing Kooriühing kooriyhing, kooride-saavutused
Kuulutused

Kodulehe valmistamine: Amelia IT PartnerEESTI KOORIÜHING     Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn      Telefon: 627 44 51 & 627 44 50      Faks: 627 4459     kooriyhing@kooriyhing.ee     Avatud E-R: 9.00 - 17.00